Yeni Temamız Aktif

RooterS

Yeni üye
8 Haz 2019
14
0
İstanbul
TürkHackTeam gibi bir kuruluşun böyle amatörce bir teması olması gerçekten çok üzüyor. Gerekirse anket yapılsın eski temaya dönüş için veya altta tema seçme butonu olsun herkesin zevki ayrı.

hasaneryilmaz0

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
402
0
Afyon
tema güzel uğraşılmış hoş bir tasarım

lakin bir kaç eksiği var

1- ilk eksik

tema yüzde yüzde boyunda ekranda görünmesin eski tema gibi ortalı ve kenarlardan boşluklu görünsün.

2 -iki

altta eksi temaya veya varyasyonları kullanıcının seçimine bırakmak için bir select konulması gerekir.

3 - üç

footer da yer alan bayrak ve tht logosu yan yana olmalı tasarımsal olarak hoş görünür.

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Arkadaşlar Kısmı Hatalı
Mobilden Hepsini Göster Diyince Hiç Bir Şey Göstermiyor
Bilgisayardan İse Gösteriyor Fakat Sayfa 2 Vs Git Diyince ZM'lere Geri Dönüyor

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
42
github.com/tarik0
Ziyaretçi Mesajları profil fotoğraflarının üstüne geliyor. Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:68.0) Gecko/20100101 Firefox/68.0

http://prntscr.com/nzlehp

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
Selamun aleykum,gerkectende hic hos digil tema eskisi daha guzel ve sade bi temaydi,geri donulmesi yada kullanici secimi bolumu olusturulsun lutfen, isteyen kisi yeniyi istemeyenler eski tmeayla kulansinlar.
Kullanicilarin isteginide dikkate alirsaniz seviniriz,iyi forumlar.:)

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
+ Nedendir bilmiyorum sayfaya giremiyorum.
3 THT sekmesi yan yana açılınca üçüde dönüyor, dön babam dön nereye kadar ?
10dk. falan girmeyince düzeliyor ama sekmeler çalışmazken gizliden girebiliyorum.

+ Zm kapatmış birinin eski mesajları görünmüyor örnek(ikinci) ; Eğer kişi profil numaraları değiştirilirse yani (ilki) uyarı veriyor.(Giriş Yetkisi)
www.turkhackteam.org/members/806676-with-794350.html _________________ NwTugi ----- HydraThalles
www.turkhackteam.org/members/794350-with-806676.html _________________ NwTugi ----- HydraThalles
Beni attığı yer
https://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/794350-msn-sifresi-unutuldu.html

+ Birde sayfa kendi kendine res mi atıyor nedir ?
İpucu kendisini sayfa yüklenirken iki kere yeniliyor aynı şekilde top15 ve bildirimler. Biraz yavaş bende ama internetimle alakalı. Ama mobilde de aynı.

Misyon'a girmiyor.

https://www.turkhackteam.org/misyon.html

Son düzenleme:

zarrokk

Üye
8 Haz 2019
75
0
Bahseden oldumu bilmiyorum ama hatayı videoya aldım bakınız:
[ame]https://vimeo.com/341236231[/ame]
birde şunu ekliyeyim kendi kendimize mesaj yolluyabiliyoruz
son bir şey daha yeni mesajlara tıkladığımızda 15 saniye geçmeden bir daha tıklıyamıyoruz

Son düzenleme:

BONEXY

Yeni üye
12 May 2019
28
0
Arkadaş listesi kısmında "Hepsini Göster" butonunda "Hepisini" gibisinden yazım hatası olmuş.

yTbjQo.png

huminate

Üye
29 Eki 2018
201
2
Öncelikle yeni veya eski tema ile ilgili bir sıkıntım yok fakat şu görüşün kesin doğruluğuna inanmıyorum. “Yenilik her zaman iyidir” eğer bu görüş kesin doğru olsaydı bilgisayar programlarının hepsinde yeni sürümler en iyi olurdu fakat öyle değil eski sürümleri daha çok tercih edilip daha kullanışlı oluyor bunu bazı oyunlardada görebilirsiniz.

PintiKedi

Yeni üye
31 May 2019
7
0
Anonim
Şimdi Ben Olumlu Ve Olumsuz Yönlerinden Bahsedeyim Size Menü Kısmı Çok İyi Olmamış .
Ancak Resimde Yaptığım Gibi Birkaç Ufak Dokunuş İle Güzel Bir Görünüm Elde Edebiliriz.
Konu Açma Ve Normal Tema Gayet Olmuş Arkadaşlar Tek Sıkıntı Bana Göre Yukarı Menüler .
Yüzlerce Tema Değişsin Diye Konular Açıldı Ve Sağolsun Yöneticiler Bizler İçin Temayı Değiştirdi Ve Modern Bir Görünüm Elde Edildi Gayet Başarılı :) Dediğim Gibi Yaparsanız Menüyü Bence Çok Hoş Durcaktır.
Ve Birde Konu Veya Kategorilerde Gezinirken Yukarı Çıkma Butonu Olsa Hiç Fena Olmazdı :)
GZpNOr.png

Admin

1p2BOj.png

Son düzenleme:

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Profilde "Teşekkür Etti" ve "Sizden Bahsedenler" kısmı kaldırılmış sanırım. Orada ki seçeneklerde bazen açılmıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.