youtube içerik

yakup459

Uzman üye
22 Kas 2015
1,058
1
2 gündür hangi içerik çeksem diye düşünüyorum ama bir türlü bulamadım aklımda bilgi videosu var lakin konu içeriğini nereden bulabilirim

RAM_Hacker

Katılımcı Üye
3 Ara 2017
308
5
/>
başka kaynak yokmudur çünkü sadece ben kullanmıyacağım belki aynıanda 1000 kişi kaynak arıyordur

Esenlikler dilerim, aslında önemli olan sizin hangi konsepti veya kaynağı seçtiğiniz değildir, sizin hangisinden hoşlandığınızdır.
Eğer siz bir konudan gerçekten zevk alıyorsanız bunu da aynı şekilde izleyicilere aktarabilirsiniz. Size tavsiyem önce kendi istek ve ilgi alanlarınızı göz önünde bulundurun sonra bunları birer içeriğe dönüştürün.

Kaynak olarak güvenilir kaynaklar kullanın her ne kadar Wikipedia pek güvenli olmasa da YouTube tarzı videolarda bilgileri oradan baz alabilirsiniz diye düşünüyorum ancak kesinlikle onedio, ofpof, mynet ve bunun gibi saçma sitelerden ve kanallardan uzak durmanızda fayda var.

Kolay gelsin.

9 Ara 2017
84
0
illa interneti kullanmak zorunda değilsin çekeceğin videonun içeriği ile ilgili bir kitap alırsan daha kaliteli bir içerik sunabilirsin

Rias Gremory

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
269
3
Tanrı Dağı
Bazı üniversitelerin , web sitelerinin veya okulların pdf dosyaları olur onlarda yazar. Googlede araştırmaya başla arka sayfalardada olacaktır. Yada tarih kitapları ansiklopediler...

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Bilgi paylaşımı olursa görsel ile süslemen gerekir sesini kullanabilmen gerekir
Onun yerine oyun videosu çek zaten izlenme geliyor

kappo1453

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
334
1
İlla kendinde bulman gerekmiyor yabancı kanalları araştır güzel konular bulursun bunu milyonluk kanallarda yapıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.