YouTube kısıtlı mod nasıl kaldırılır?

gepsalmaa

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
636
3
Konya

Arkadaşlar YouTube de kullanıcı profile tıklayıp ayarlar / genel dediğinizde kısıtlı mod diye bir başlık var . Bu bende aktif kaldıramıyorum. Modem DNS ayarlarını 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptığım zaman tekrar bu ayarlara geldiğim de kısıtlı modu kaldırabiliyorum bu sefer de internet açılmıyor YouTube öyle acılacakmış gibi duruyor açılmıyor . Çaresi nedir Bunun ben çıkamadım işin içinden

Moderatör tarafında düzenlendi:

gepsalmaa

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
636
3
Konya

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,474
2,232
Youtube hesabınıza mobil uygulama üzerinden giriş yapıp kısıtlı modu kaldırmaya çalışın ayrıca dns i eski ayarlarına getirebilirsiniz. %70 İhtimal sorununuz çözülebilir.

gepsalmaa

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
636
3
Konya

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,474
2,232
Turbo Vpn İndirin Ve Hollanda, ABD bağlanın youtube kısıtlı mod bölümüne tekrar gelin ve kapatın olmaz ise bir iki kere çık gir yapıp tekrar deneyin.

gepsalmaa

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
636
3
Konya
Turbo Vpn İndirin Ve Hollanda, ABD bağlanın youtube kısıtlı mod bölümüne tekrar gelin ve kapatın olmaz ise bir iki kere çık gir yapıp tekrar deneyin.
Kanka şimdi olay şu bu senin dediğin programla giriyor . Kısıtlı mod kısmı aktifleşiyor sağaveya sola çekebiliyorum . Ama programı kapattığın zaman o kısım devre dışı kalıyor ve kısıtlı oluyor sağa sola çekemiyorsun( sağ soldan kastım oradaki kısıtla butonu )

Modem ayarlarıyla ilgili bi durum diye düşünüyorum

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,474
2,232
Kanka şimdi olay şu bu senin dediğin programla giriyor . Kısıtlı mod kısmı aktifleşiyor sağaveya sola çekebiliyorum . Ama programı kapattığın zaman o kısım devre dışı kalıyor ve kısıtlı oluyor sağa sola çekemiyorsun( sağ soldan kastım oradaki kısıtla butonu )

Modem ayarlarıyla ilgili bi durum diye düşünüyorum
Hocam modemden olduğunu sanmıyorum öyle olsaydı bi filtreleme görürdünüz. Hesap değiştirmeyi denediniz mi veya uygulamayı sıfırlamayı.

gepsalmaa

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
636
3
Konya

real Pars

Katılımcı Üye
28 Nis 2020
661
211
Anadolu
Merhabalar, bazı ağ sağlayıcıları içerik filtreleri sunuyor. Herhangi bir kısıtlama olup olmadığını verdiğim linkten kontrol ediniz.

Link

DNS kısıtlamanız orta veya yüksek düzeyde ise içerik kısıtlaması açıktır. Ağ sağlayıcınız ile iletişime geçerek kapatabilirsiniz.

pylaxn

Üye
2 Şub 2022
192
84

Arkadaşlar YouTube de kullanıcı profile tıklayıp ayarlar / genel dediğinizde kısıtlı mod diye bir başlık var . Bu bende aktif kaldıramıyorum. Modem DNS ayarlarını 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptığım zaman tekrar bu ayarlara geldiğim de kısıtlı modu kaldırabiliyorum bu sefer de internet açılmıyor YouTube öyle acılacakmış gibi duruyor açılmıyor . Çaresi nedir Bunun ben çıkamadım işin içinden
youtubeye chromeden girin ve ayarlardan ayarlayın onu eğer olmazsa masaüstü dizliminden yapabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.