Youtube linki gibi ama değil ?

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Ben bunu yapamam diyen arkadaşlar mesaj atsın gerekli linklerinizi dönüştüreceğim.

URLCADİZ isimli araç sayesinde, google, youtube, facebook, instagram gibi platformların linklerine benzer linkler oluşturulabiliyor ve istenilen farklı bir linke yönlendirilebiliyoruz.

KURULUM ve ÇALIŞTIRMA
Komutları sırasıyla yazınız

git clone https://github.com/PerezMascato/URLCADIZ
sudo pip3 install pyshorteners
cd URLCADIZ
python3 URLCADIZ.py

URLCADIZ.png

Açılan bu ekranda istediğiniz sosyal medyayı seçebilir veya domain adresini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Çıkan ekranda "orginal ur"l olarak yönlendireceğiniz linki yazıcaksınız

VOorXH.png

https://[email protected]/phycbnw

Tamamlandı.

Son düzenleme:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Eline emeğine sağlık dostum. Her konuda işe yarayacak bir konu

;)

Son düzenleme:

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Evet çok önemli bir araç herkesin bunu bilmesi ve önlemini alması lazım, ben boş bulunsam bildiğim halde tıklayabiliirim
konu güncel

Son düzenleme:

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Son düzenleme:

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Küçümsemenize üzüldüm.

Önceki mesajımda söylemişim, bu program neredeyse hiç bir şey yapmıyor diyebilirim. Dün karşıma çıktı, bir kaç kişiye nedir diye sordum sonrasında araştırdım. Elle ile yapılabildiğini görünce zaten saçmalığı bariz bir şekilde anlaşılıyor. Elle yazdığınızda programdan daha hızlı hallediyorsunuz.

Hatta bir sosyal mecrada bu linki atarsanız gideceği linki embed şekilde gösteriyor. Bu yüzden pek de bir numarası kalmıyor. Karşıdaki kişinin kanacağını düşünen kullansın, kimseye zorla kullanma demiyorum. Ama basit bir numara

Üstteki elemanın Türkçe yazmayı bilmediği halde laf yetiştirmeye çalışması ilginç.

Son düzenleme:

Anarcihst

Üye
23 Haz 2020
155
2
İtalya
Önceki mesajımda söylemişim, bu program neredeyse hiç bir şey yapmıyor diyebilirim. Dün karşıma çıktı, bir kaç kişiye nedir diye sordum sonrasında araştırdım. Elle ile yapılabildiğini görünce zaten saçmalığı bariz bir şekilde anlaşılıyor. Elle yazdığınızda programdan daha hızlı hallediyorsunuz.

Hatta bir sosyal mecrada bu linki atarsanız gideceği linki embed şekilde gösteriyor. Bu yüzden pek de bir numarası kalmıyor. Karşıdaki kişinin kanacağını düşünen kullansın, kimseye zorla kullanma demiyorum. Ama basit bir numara

Üstteki elemanın Türkçe yazmayı bilmediği halde laf yetiştirmeye çalışması ilginç.

Dostum birkaç kere daha gözüme çarptın yani yanlış anlama ama herşeyi yargılıyorsun,tamam en iyisini sen biliyorsun kimse birşey demiyor en iyisini sen yapıyorsun fakat,sana anlamsız gelen birşey başkası için anlam kazanabilir mesela gayet güzel bir konu ve benim çok işime yarayacak lütfen yapma bunları,konu açan kişilerin hevesini kırma bu şekilde.

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Dostum birkaç kere daha gözüme çarptın yani yanlış anlama ama herşeyi yargılıyorsun,tamam en iyisini sen biliyorsun kimse birşey demiyor en iyisini sen yapıyorsun fakat,sana anlamsız gelen birşey başkası için anlam kazanabilir mesela gayet güzel bir konu ve benim çok işime yarayacak lütfen yapma bunları,konu açan kişilerin hevesini kırma bu şekilde.

Yargılamak ve sorgulamak farklı şeyler. Ben bunu sorguladım ve denedim sonrasında karşılaştığım sonuçları yazdım.
Discorddan bu linkleri atmaya denersen sadece gideceğin link gözüküyor herhangi bir aldatmaca yapamazsın. Telegramdan da denersen dediğim gibi embed şekilde hangi linke gittiği mutlaka yazıyor.

Ben yargıç değilim kimseyi yargılayamam ama akıllı bir insanım sorgulayabilirim.

lyxG

Anka Team Junior
15 Ocak 2019
291
63
hkey normal yazmış fikir beyan etmiş o konudada haklı ama yinede ellerine sağlık bilgi güvenliği potansiyel saldırılar önemli :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.