Zihin gücüyle cisimleri hareket ettirme?

maximum017

Üye
17 Eyl 2006
65
20
Manisa
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=32NXZlG1E1s[/ame]

Konu ile ilgili düşünceleriniz neler? Farklı bakış açılarına ihtiyacım var :)

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Tabi tabi, önce karşı objenin e-mailine bi' sahte mail yolluyorsun trojan içerikli.

İnandırıcı olcak, daha sonra obje inanıp indirdi mi başlıyosun kontrol etmeye.

Yok eğer obje web üzerindense, gidip kardeş SQL XSS açık falan var mıdır sende ya, diye soruyosun.
Yoksa H.O kontrol edemezsin karşimm.

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
36
Bir nesneyi hareket ettirmek ona can vermek anlamında değildir, yani şirk koşma gibi bir durum yoktur. Tersten ele alacak olursak bir nesnenin hareketi için üzerine bir kuvvet etkimesi gerekir. Bunu da en soyut olarak dalgalar yoluyla yapabiliriz. Zihin ile nesne arasında bir dalga iletimi söz konusu olmalıdır ki bu sağlanabilsin. Telekinezi ile ilgili herhangi bir kanıtlanmışlık mevcut değildir. Belki ilerleyen zamanlarda, görselleştirme teknolojilerinin daha da ilerlemesiyle birlikte beynin fonksiyonlarını derinlemesine irdelemeye başlar ve bunun da mantığını kurabiliriz. Fakat şimdilik netlik sağlanamamıştır.

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Senin burada bana cahil demeye hakkın Yok dostum bu işlerle uğraşan kişiler esas cahildir yapacak işleri yokta kala kala bu işlere mi kaldı

Şimdi tartışma ortamıymış gibi gözükecek fakat ben sana şunu söyleyim bu yapılan ufak nesnelerde olan şeyler bir can vermiyoruz bir şey yaratmıyoruz Allah'ın verdiği beyin öyle mucizevi ki bu kadar işi yapabiliyor ama sen bilgin olmadan yorum yapıp bunu yapan insanlara cahil vs dersen orada dur derim sana araştırmadan bilmeden ön yargıyla konuşma burada Allaha şirk koşan bir güç yok insan bedeninin tamamen kendisiyle alakalı. Sana 2 saattir diyorum ki araştır ama dinlemiyorsun.

MALUK37

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
625
0
Hatay&#10003
Şimdi tartışma ortamıymış gibi gözükecek fakat ben sana şunu söyleyim bu yapılan ufak nesnelerde olan şeyler bir can vermiyoruz bir şey yaratmıyoruz Allah'ın verdiği beyin öyle mucizevi ki bu kadar işi yapabiliyor ama sen bilgin olmadan yorum yapıp bunu yapan insanlara cahil vs dersen orada dur derim sana araştırmadan bilmeden ön yargıyla konuşma burada Allaha şirk koşan bir güç yok insan bedeninin tamamen kendisiyle alakalı. Sana 2 saattir diyorum ki araştır ama dinlemiyorsun.
Dostum evvela orda dur derim ben sadece bu işlerle uğraşan kişiler cahil dedim sen bana cahil diyorsun bilip bilmeden her neyse olaya gerek yok iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.