İnstagram Bot Nasıl Atılır? Havuz Sistemi Nedir?

_kaan.pw1

Yeni üye
12 Haz 2023
13
3
Instagram bot takipçi nedir nasıl yapılır mesela takipçi havuzları nedir nereden bulunur vs detaylı anlatım yapabilirmisiniz

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,180
940
Photoshop 🔥
bot takipçi senin hesabına gönderilen fake hesaplardır nasıl yapılır scriptler ile ama hazır olarak smm panellerde bulunuyor
Nasıl yapılır kısmı yanlış malesef.
Instagram bot takipçi nedir nasıl yapılır mesela takipçi havuzları nedir nereden bulunur vs detaylı anlatım yapabilirmisiniz
Merhaba
Bot Takipçi Nedir? : Bot takipçi hesabınızı takip eden ama kullanılmayan yada kullanılan hesaplardır bu hesaplar genellikle sizin hesabınızı yüksek göstermek için basılan fake takipçilerdir.
Nasıl atılır konusuna gelirsek instagram bot user oluşturucu var onlar biraz pahalı ama o şekilde bor user oluşturup sc ler ile hesaplara aktarılır. Çekilişle takipçi için çekiliş yapanlara başvurmanız lazım.
Altta benim açtığım konuyu inceliyebilirsiniz.

Saygılarımla.

deronn

Uzman üye
6 Şub 2023
1,085
547
Onun kalbi
Nasıl yapılır kısmı yanlış malesef.

Merhaba
Bot Takipçi Nedir? : Bot takipçi hesabınızı takip eden ama kullanılmayan yada kullanılan hesaplardır bu hesaplar genellikle sizin hesabınızı yüksek göstermek için basılan fake takipçilerdir.
Nasıl atılır konusuna gelirsek instagram bot user oluşturucu var onlar biraz pahalı ama o şekilde bor user oluşturup sc ler ile hesaplara aktarılır. Çekilişle takipçi için çekiliş yapanlara başvurmanız lazım.
Altta benim açtığım konuyu inceliyebilirsiniz.

Saygılarımla.
script olarakta geçiyor dostum bizde yanlış olmaz

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,180
940
Photoshop 🔥
script olarakta geçiyor dostum bizde yanlış olmaz
Bak dostum tartışma çıkarmaya çalışmıyorum ama script ile takipçi gönderilemez böyle birşey daha çıkmadı sadece user bot oluşturucu ile bir hazır takip edici sc ler oluyor kullanıcı bilgilerini eklersin öyle gönderim yaparsın. Ama bir sc indirip kurarak takipçi gönderemezsin 1 yıl tecrübem var takipçi satışıyla ilgili. Doğru cevaplar verirseniz üyelerimizin aklı karışmaz. İyi günler dilerim.

deronn

Uzman üye
6 Şub 2023
1,085
547
Onun kalbi
Bak dostum tartışma çıkarmaya çalışmıyorum ama script ile takipçi gönderilemez böyle birşey daha çıkmadı sadece user bot oluşturucu ile bir hazır takip edici sc ler oluyor kullanıcı bilgilerini eklersin öyle gönderim yaparsın. Ama bir sc indirip kurarak takipçi gönderemezsin 1 yıl tecrübem var takipçi satışıyla ilgili. Doğru cevaplar verirseniz üyelerimizin aklı karışmaz. İyi günler dilerim.
bak dostum biz tek sc ile gönderilebilir demedik kafanda kurmadan konuş benim ile kavga istemiyorum alt tabanı sc ile kurcaz sonuçta ve tecrübenden banane

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.