Vatanımı nasul Bolmuş şerefsizler!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Eyl 2007
105
12
Arkadaşlar ben buraya üyeyim ama site hackten fazla anlamam site hackten anlayan arkadaşlarım yardım etsinler lüütfen haberlerde felan gormusunuzdur Atlantic diye bir dergi Türkiye'nin parçalanmış harıtasını derginin bu ayki sayısının kapağına koydu o lanet olasıı haritaya işte buradan bakabılırsınız:
https://tik.lat/9Gav1

www.theatlantic.com
hack yapabılsem bu sıteyı hacklemek için 1 sanıye bıle kaybetmezdım

Son düzenleme:

7h3_M47k4p

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
818
11
38
Almatı / KAZAKHSTAN
Yine kafam attı... Bu şerefsizlere
Arkadaşım üst deüzey yöneticilere pm özel mesaj at onlar ilgilenirler sen buraya yazıyorsun linki millet merak edip siteye giriyor site sahiplerine pirim veriyor
lütfen bu konuda biraz daha duyarlı olalım yoksa düşüncen güzel:(
Keşke elimden gelsede yaksam şu şerefsizleri ...
Ama İnşallah bir gün herkes gününü görecek

16 Eyl 2007
105
12
Yine kafam attı... Bu şerefsizlere
Arkadaşım üst deüzey yöneticilere pm özel mesaj at onlar ilgilenirler sen buraya yazıyorsun linki millet merak edip siteye giriyor site sahiplerine pirim veriyor
lütfen bu konuda biraz daha duyarlı olalım yoksa düşüncen güzel:(
Keşke elimden gelsede yaksam şu şerefsizleri ...
Ama İnşallah bir gün herkes gününü görecek

pm özel mesaj nasıl atıldıgını bılmıyorum bılen bırı varsa atsın lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.