trojan remover crackleme

CAME-DAVE

Yeni üye
13 Haz 2022
20
5
Merhabalar,
Başlıkta da yazdığı gibi bir program cracklemeye çalışıyorum ve bunu yaparken ghidra kullanılıyorum. Trojan remover programı cracklemeye çalışıyorum ve yapmam gereken license key kısmını bulmak fakat bulamıyorum. Tree ksıımları şu şekilde: Imports Exports Labels Functions Classes Namespaces. bunların hangisi içerinde olabilri sizce

CAME-DAVE

Yeni üye
13 Haz 2022
20
5
Muhtemelen functions
hocam tree kısmını kapaattım yanlışlıkla :) nasıl açacağım hakkında bir bilginiz var mı acaba ?
cz4ierf.jpg

CAME-DAVE

Yeni üye
13 Haz 2022
20
5
Windowda diye hatırlıyorum umarım doğrudur
buldum buldum hocam, ama şuanda da license keyi bulmaya çalışıyorum. Ve aklımda şuan bir soru var. Programın içinde license keyi girdikten sonra birde 'Username (usally your email adress)' yazıyor, burda license keyi bulsam veya bulmasam bana bu kısımda lazım değil mi? Ayrıca şöyle bir şey fark ettim, license key kısmına rastgele harfler yazdığımda yeşil tik işaretleri beliriyor fakat iş username kısmına gelince oraya ne yazacğımı bilediğim için oraya da rastgele şeyler yazdıktan sonra OK a bastıktan sonra username or license key incorrect veriyor. Sizce benim burada yapmam gereken nedir ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.