Astral Yolculuk Nedir/Nasıl Yapılır/Teknikleri Nelerdir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Major01

Üye
10 Eyl 2015
139
0
izlediğim diziye gitmek istiyorum ama dizi dediğim anime yani gerçek değil uydurma :D
buna gidip onlarla savaşabilirmiyim ?

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Yeni Konu Gelmek Üzere //Okuyuculara Duyurulur.

Edit: 1.5 Saat Yazı Yazıp Daha Konuyu Paylaşmadan Sekmeyi Kapattığım Yüzünden 2. Konu Gecikecek

Son düzenleme:

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Sanıyorum bu iş biraz quantum fiziğine kaçıyor. Daha çok enerji ile alakalı. Şahsen %100 gerçek deseler bile deneyeceğimi sanmıyorum. Bir zamanlar merakımdan araştırmıştım şamanlıkta bu tarz işlerin olduğuna dair kayıtlar var. Yada taşı vs filan. Hasılı enteresan konu. Olmaz diye kestirip atmak çok doğru değil 40 sene önce android telefondan bahsetseydi biri içine şeytan girmiş diye yakılırdı anasını satayım.

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Bu Fenomen Gerçektir Şahsen Kendi Yaptığım Bir Olaydır. Yalanlayan Varsa Çıksın Soru Yağdırmaya Başlasın Her Soruyu Kendi Tecrübelerim İle Cevaplayabilirim.

ve yorumlarınız için teşekkürler :)

B3YazHus

Katılımcı Üye
7 Eki 2013
689
0
100
b3yazhus.php
Yapmanı Tavsiye Etmem Astral Seyahat Beden Olduğu Yerde Kalırken Ruhunun Gezmesidir Bu Bilimsel Olarak Kanıtlanmış ve gerçektir.. Ancak Şöyle durumlarda var Ruhunu çıkardıktan sonra tekrar bedenine sokamazsan Ölürsün , Ruhun bedeninden ayrıldıktan sonra insan dışı varlıklar 3 harfliler vs bunların hepsini göreceksin bunlara hazırlıklı olmalısın tavsiye etmem deneme :D

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Günde 2 Kere Yapıyorum. Bu İşte Baya Geliştiğim İçin Hiçbir Sıkıntı Çıkmıyor. Fakat Yeni Başlayanlar Konumu Dikkatli Okuyarak İşlerini Kolaylaştırabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.