Bir türlü yapamadım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AcemiAnil

Yeni üye
18 Ocak 2008
4
0
Ben bir bedava site kullanıcısıyım :eek: Bölümüme bir kişi hakaret etti ve bana sövdü.Onunda tr.gg uzantılı bir sitesi var! Hacklemek istiyorum ama olmuyor.Başlıklara baktım ama hala olmadı.Hackleyin demiyorum yöntemini bilen varsa ne olur söylesin ...:confused::confused::confused:

BuRaS

Yeni üye
16 Ocak 2007
10
0
Ücretsiz Sitelerde İlk Önce O kişinin O Site ismini alırken kullandıgı mail bulacaksın ve o maili hackliyeceksin. Miller Dediği gibi S M Yapman Lazım. Ve S.m Yanında oKişiyi Hacklemekte oldugun yöntemde önemli .

Dimi Miller :)

THE_MILLER

Katılımcı Üye
8 Ocak 2007
459
21
86
Italy // Roma
BuRaS Ayrıca demeyi unuttum
istersen tr.gg sitesini domain olarak hackle :)
oradan tüm ücretsiz site kullanıcılarının sitesini hackliyebilirsin :)
Ama bu baya uzun sürer önce heyk bigin gelişcek kendini aşıcan anca öyle:)

BuRaS

Yeni üye
16 Ocak 2007
10
0
İstersen Biraz Araştırma Yapsan.

Öle Söledik Diye Her Soruya da Cvp Verilmez. biraz Araştırmacı Ol. Araştırmacı Olacanki Sende Araştırken bir seyler öğren

AcemiAnil

Yeni üye
18 Ocak 2008
4
0
Yaw sitenin neresinde açık bulacam bedava-sitem in almancası mı ne açılıo.Kurulum yerinde açık oulr mu olursa nasıl bulacam.Ben sadece sitesini hacklicem msn hack hapis yio ya adam ondan :D

BuRaS

Yeni üye
16 Ocak 2007
10
0
ID Den Anlaşıldıgı Gibi acemisin. Hapis Sadece Msn Hacktemi var Sanıyorsun. yukarda arama var oraya gel istediğini ara bulamadıgın zaman yaz.

AcemiAnil

Yeni üye
18 Ocak 2008
4
0
Onun için ID öyle zaten :) Ya araştırdım ama iss açığı yok denyo4 denedim programda ekran bembeyaz oldu takıldı... Ben sadece siteye index koysam yeter ama olmuyor :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.