CraxsRat alınır mı?

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
922
722
websitesi 12 yaşındaki bir hintli çocuk tarafından yapılmış gibi görünüyor

image.png

Patatesiniz

Yeni üye
27 Nis 2022
13
1
CraxyRAT'ın resmi veb siteti kapatılmıştır. Bu ve tür siteler dolandırıcıdırlar. Resmi satışı Telegram üzerinden yapılmaktadır.
Satışların hangi telegram kanalından yapıldığını biliyor musun

crack olarak dolu az araştır bulursun
Evet biliyorum Github gibi yerlerde gördüm lakin sanırım V8 çıkmış son sürüm kullanmak istiyorum crack olanlar genelde V7

7.5 sürümü var bende son sürümü
Bildiğim kadarıyla V8 çıkmış.

Bunu aramak yerine, biraz Python veya C# bilgisiyle kendin sıfırdan yapabilirsin. Ha, tabii ki, buna rağmen hintli kişilere para kazandırmak istiyorsan bir şey diyemem.
Evet şuan Python öğreniyorum lakin şuanda benim yaptıklarım o hintli kişilerin yaptıkları kadar profosyonel olmuyor.

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
941
365
Merhaba sizce CraxsRat alınır ve Bot Verification kendi sitesi mi yani güvenilir mi?
https://craxsrat.net/ asıl sitesi bu ve siteyi kapatmıyor site bakımda siteyi kapatamaz müsterili craxa giremez siteden accounları duruyor 2 tane php dosyasına bağlı bütün hesaplar kapatırsa craxslarda gider neyse bu kadar yani telegramda satılıyor craxslar ama dikkat etmek gerek eğer almak istiyorsan ek not rat visaul basic net fremwork 4.5 ile yazıldı

Evet şuan Python öğreniyorum lakin şuanda benim yaptıklarım o hintli kişilerin yaptıkları kadar profosyonel olmuyor.
visual basic ile arayüzü tasarlıyorlar builder kısmı apk parçalama islemi yapıyor bide apk birlestirme öyle bi tane java bilmen gerek bide pluginleri yazcan tabi

Patatesiniz

Yeni üye
27 Nis 2022
13
1
https://craxsrat.net/ asıl sitesi bu ve siteyi kapatmıyor site bakımda siteyi kapatamaz müsterili craxa giremez siteden accounları duruyor 2 tane php dosyasına bağlı bütün hesaplar kapatırsa craxslarda gider neyse bu kadar yani telegramda satılıyor craxslar ama dikkat etmek gerek eğer almak istiyorsan ek not rat visaul basic net fremwork 4.5 ile yazıldı
Tamamdır teşekkürler Telegramda satılan kanalı biliyor musunuz?

visual basic ile arayüzü tasarlıyorlar builder kısmı apk parçalama islemi yapıyor bide apk birlestirme öyle bi tane java bilmen gerek bide pluginleri yazcan tabi
Evet kaliteli bir Rat programının tek başına yapılması çok zor.

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
941
365
Tamamdır teşekkürler Telegramda satılan kanalı biliyor musunuz?
söyle bisey varki telegramda rat alırken ilk sen parayı atıyorsun dolandırılma ihtimali var v8 de çıkmadı o craxs kaynak kodu var bende kodların üstüne v8 yazıp yitiyorlar inanmayın v7.4 var

Evet kaliteli bir Rat programının tek başına yapılması çok zor.
adam tek yazıyor bıraktı ama çok cracklediler

Patatesiniz

Yeni üye
27 Nis 2022
13
1
söyle bisey varki telegramda rat alırken ilk sen parayı atıyorsun dolandırılma ihtimali var v8 de çıkmadı o craxs kaynak kodu var bende kodların üstüne v8 yazıp yitiyorlar inanmayın v7.4 var
Telegramda ödemeyi esc ile yapıyorum genelde. Ve genel olarak her yerde önce sen parayı atarsın..

adam tek yazıyor bıraktı ama çok cracklediler
İstisnalar kayeyi kaideyi bozmaz..

Patatesiniz

Yeni üye
27 Nis 2022
13
1
çok büyük ihtimalle ya dolandırılırsınız ya da rat atıcam diye ratlanrsınız bu yüzden craxsratın sahiplerinden almadığın sürece hiçbir yerden alma
Şuanda kendi siteleri bakımdaymış benim attığım sitede dolandırıcıymış şuanda telegramda satışları varmış telegrama çok güvenmiyorum büyük ihtimalle başka bir rat programı bakacağım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.