Deprem ile ilgili, Discord üzerinden dalga geçenler için bir şey yapsak?

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
344
18
Öncelikle tüm Türkiye'ye geçmiş olsun bu acı günde şerefsizce yapılan paylaşımlar yapan bazı karaktersizler yüzünden moralimiz iyice bozuluyor bunlar discord'ta eğlenirken biz neler çekiyoruz bunların sunucularından birinin linkini buldum daha girmedim içlerine bir fotoğraf atıp fotoğrafa tıkladıklarında inecek ve etki edecek güzel sağlam trojan veya virüs nasıl enjekte edebiliriz yardım edebilecek var mı bu soysuzların tek vasfı pc başında sallamak en azından o ellerindeki tek şeyi etkisiz hale getirebiliriz belki çoğu zaten çoluk çocuk akılsız olduğu için kolay olacağını düşünüyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Suppressor

Request Uzmanı
16 Kas 2022
1,208
719
always, everywhere
Öncelikle tüm Türkiye'ye geçmiş olsun bu acı günde şerefsizce yapılan paylaşımlar yapan o evlatları yüzünden moralimiz iyice bozuluyor bunlar discord'ta eğlenirken biz neler çekiyoruz bunların sunucularından birinin linkini buldum daha girmedim içlerine bir fotoğraf atıp fotoğrafa tıkladıklarında inecek ve etki edecek güzel sağlam trojan veya virüs nasıl enjekte edebiliriz yardım edebilecek var mı bu soysuzların tek vasfı pc başında sallamak en azından o ellerindeki tek şeyi etkisiz hale getirebiliriz belki çoğu zaten çoluk çocuk akılsız olduğu için kolay olacağını düşünüyorum
Haklarında tutuklama kararı çıktı şuan birşey yapmamalıyız dosya poliste bize sıçrar

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
344
18
Haklarında tutuklama kararı çıktı şuan birşey yapmamalıyız dosya poliste bize sıçrar
reşit olmadıkları için genelde salınıyor phiec denilen çocukta salınmış mesela atatürke küfür ettiği videosu var elimde siber suçlara nasıl ihbar edebilirim ayrıca bizim yapacağımız şey ellerindeki pcyi kitlemek kullanılamaz hale getirmek bize sıçrayacak çok bir şey yok açıkçası

Suppressor

Request Uzmanı
16 Kas 2022
1,208
719
always, everywhere
reşit olmadıkları için genelde salınıyor phiec denilen çocukta salınmış mesela atatürke küfür ettiği videosu var elimde siber suçlara nasıl ihbar edebilirim ayrıca bizim yapacağımız şey ellerindeki pcyi kitlemek kullanılamaz hale getirmek bize sıçrayacak çok bir şey yok açıkçası
Polisin aktif baktığı dosyaya biz bulaşırsak bize sıçrar.Buradan ihbar edebilirsin

execnone

Katılımcı Üye
19 Tem 2022
352
172
Sizi bilmem ama kimse böyle bir riskin altına girmez bilginiz olsun. Tüm suçu siz üstlenecekseniz kabul.

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
344
18
Sizi bilmem ama kimse böyle bir riskin altına girmez bilginiz olsun. Tüm suçu siz üstlenecekseniz kabul.
hocam anlamadığım şey şu bu çocuklar (maalesef kurallar gereği asıl demek istediğimi söyleyemiyorum) aklı sıra eğlendiklerini sanarak insanların acılarına daha da acı katıyorlar yaşları küçük olduğu için bir şey yapılmıyor biz yaparsak niye bize bir şey olusn

Yusuf Walker

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
673
425
Trabzon
Siberden ciddi bir suçla alındığı vakit elinde kullandığı teknolojik araçlar İstanbul siber'e gönderilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.