Whatsapp Kapatma Methodu

Burakfix

Üye
28 Mar 2021
159
71
localhost
WhatsApp Nasıl Kapatılır?

Öncelikle hedef kişinin hesabını kapatabilmeniz için sadece telefon modeli ve numarasını bilmeniz gerekiyor.

Metot

Bir Gmail hesabı açıyoruz ve [email protected] adresine mail atıyoruz.

Mail içeriği;

Dün gece telefonum çalındı WhatsApp mesajlarımın başkası tarafından okunmasını istemiyorum. Hesabımın dondurulmasını talep ediyorum.

Bunu gönderdikten sonra size bir mail gelecek telefon numaranız ve telefon modelinizi söylemenizi isteyecekler ve ALAN KODU ile (+90 +1 +380) numarayı yazıyoruz +905555555555 olarak
ve 2 gün içerisinde mail alacaksınız hesap donduruldu!

Peki bu hesap geri nasıl açılacak?

30 Gün içerisinde telefonumu geri aldim hesabımı açmanızı istiyorum diye [email protected] adresine mail atacaksınız.

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,636
1,658

Öncelikle hedef kişinin hesabını kapatabilmeniz için sadece telefon modeli ve numarasını bilmeniz gerekiyor.

Metot

Mail içeriği;

Dün gece telefonum çalındı WhatsApp mesajlarımın başkası tarafından okunmasını istemiyorum. Hesabımın dondurulmasını talep ediyorum.

Bunu gönderdikten sonra size bir mail gelecek telefon numaranız ve telefon modelinizi söylemenizi isteyecekler ve ALAN KODU ile (+90 +1 +380) numarayı yazıyoruz +905555555555 olarak

30 Gün içerisinde telefonumu geri aldim hesabımı açmanızı istiyorum diye [email protected] adresine mail atacaksınız.
Elinize sağlık
Numarayı gönderdiğiniz an ilk kanıt istiyor, o numaranın sizin olduğuna ait
Ve konu yanlış yere açılmış
Bir dahakine dikkat edin

ByNORVEÇLİ

Yeni üye
5 Ara 2021
34
7

Metot

Mail içeriği;

Hocam bu taktik işe yaramıyor malesef evet hesap donduruluyor ama kod alma bölümü -ye düşmüyor ben aramayı -1 yaptım fakat SMS 49saat sonra istediğimde telefon araması ve SMS onayı sıfırlandı malesef işlevsiz bu method

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.