0-1000 Arası Önerdiğiniz Telefonlar

Backd00r

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
543
1
Tor Network
merhaba Millet 0 ve 1000 tl arası önereceğiniz oyun oynarken kasmayacak pili iyi kaliteli telefon varmıdır bilgili olanlar yazarsa sevinirim

Nemessies

Üye
8 Ocak 2017
179
1
Türkiye
Ne alırsan al Lg alma hele LG G serisi hiç alma. Aldım Pişmanım. 2100 mh amper batarya. 23 dakikada şarj biter mi ya. İlk gün kü deneyimim bu arada. Eskime filan değil.Parlaklık %0 da zaten.

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,185
5
578
26
Sakarya
Oyun için tavsiyem General Mobil GM8 Android One
Rahatlıkla hiç sıkıntısız oyun oynaya bilirsin fiyatı 999 tl :)
Ve yeni sistemli bir cihaz. :)

JRLucifer

Üye
24 Mar 2018
107
0
Moscow
merhaba Millet 0 ve 1000 tl arası önereceğiniz oyun oynarken kasmayacak pili iyi kaliteli telefon varmıdır bilgili olanlar yazarsa sevinirim

Dostum Ne LG, Ne Samsung ,Nede General Mobile Hepsi İlk 3-5 Ay Sonra Ölüm Döşeğine Giden telefonlar 0-1000 TL Fiyat Aralığındaki General Allaha Emanet Zaten Hiç Girme LG'de Ama SAMSUNG bir nebze DAHA İyi Onlardan Sen Xiaomi Redmi 5A'e Yönel Derim Özelliklerini Aşağıya Koydum.

Ağırlık: 137 g
Arttırılabilir Hafıza: 256 GB'a kadar
Çift Hatlı : Var ( Tek İşlemcili )
Dahili Hafıza: 16 GB
İşletim Sistemi: Android 7.1 (Nougat)
RAM Kapasitesi: 2 GB RAM
Pil Gücü : 3000 mAh
Kamera Çözünürlüğü : 13 MP
Ön (Selfie) Kamera : 5 MP
Ekran Çözünürlüğü : 720 x 1280

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.