007 CASUS BİLGİSAYAR Hemde.... LİSANSLI buyrun sXe_61 güvencesiyle...

sXe_61

Katılımcı Üye
14 Şub 2009
388
0
30
Ms-DoS
Arkadaşlar dayanamadım birçoğumuz internet kafelerde charları görüyor ağzı sulanıyor kimisi karısı kendisini aldattığını düşünüyor bir çoğumuz çocuklarımız ne yapmış diye düşünüyor (genelde char soymak için kullanılır) evt sizlere THT de sanırım 1 ilki gösterecem bu keyloggeri hepimiz biliyoruz maile lisans karşılığı attığınıda biliyoruz lisans ilke süresiz olduğıunuda biliyoruz sizler için ben bu lisansı buLdum sadece siz lisansı girince benimkinin kara listeye düşme gibi 1 durum varmı yokmu sadece o durumdan korkuyorum :D ama vericem tamindir.com veya başka forum-download sitelerinde 007 Casus bilgisayar vardır indirin kuyrun talimatlara uyun lisans benden olsun ama 1 karşılıkla beni + repe yada sevdime kavusmam için dua ediceksiniz işte veriyorum

programın sol atta register now yazan yere tıklayın bu verreceklerimi harfi - sayı sına yazın

NAME : uzmanhacker
SERİAL : 586J828V753S338B488K-6053938373

bu kadar :) veeee sonuç indiremeyen arkadaşlarımız var o yüzden nerden indiricez onu gösterim işte oranın linki

işte linki : Casus Bilgisayar 007 (Keylogger)

+ repimi unutmayın lisansı verdikten sonraki resim

Sadece bana güven gerisini Merak etme sen :) ßy_¿?ReLaX?¿

iLetisim msn adresi vermek yasaktır / yavuzonder_135 isteğiniz olursa burdayımdır ;)

Lütfen Konunun TAM ayrıntılı anlatımı + download linki + Lisansı için

http://www.turkhackteam.net/bilgisa...aha-ayrintili-anlatim-263818.html#post1064308 giriniz

Son düzenleme:

badabing77

Yeni üye
25 Tem 2008
4
0
Bu programı kurarsanız bilgisayarınız birkaç haftada çöker haberiniz olsun. Ayrıca programı tam anlamıyla pc'nizden silmeniz çok zor. Lisansa da gerek yok.

sXe_61

Katılımcı Üye
14 Şub 2009
388
0
30
Ms-DoS
bilmeden konusmayınıs

Bu programı kurarsanız bilgisayarınız birkaç haftada çöker haberiniz olsun. Ayrıca programı tam anlamıyla pc'nizden silmeniz çok zor. Lisansa da gerek yok.

varmısınız iddaya bunu kur maile gelirse sana 100 ytl vercem lisanssız olarak ben kendi pc de var hatta resminide koydum oraya yükle pc eğer çökerse kredi kartımı vercem sana

lisans ile

süresizleştirme süresiz gün ve maile gönderme :)

yabancı38

Yeni üye
5 Tem 2009
2
0
baska bır blgsyr casus purg.r kurmak ıstıyorum ama benım msn me mail olarak gelmesını ıstıyorum nasıl yapıcam? ve uzakdan kurabılırmıyım
şimdiden tsk

Chat!ax

Üye
11 Tem 2009
141
0
birader bende de var bu program ama açıklamasını yazsaydın daha iyi olurdu...tşk ler..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.