0x800b0004 dosyası lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alperenbozkurt

Katılımcı Üye
31 Ağu 2011
516
0
El Castillo
0x800b0004 arkadaşlar pcmde bu sistem dosyası eksik ve bazı proları kuramıyorum ben çok aradımama bulamadım siz indirebileceğim biyer biliyorsanız söylermisiniz şimdiiden teşekkür ederim

TuqrahanXP

Uzman üye
10 Kas 2011
1,346
0
BİLSEM BİLİŞİM
Başlat/Çalıştır komut satırına cmd yazıp, açılan pencereden sırasıyla aşağıdaki komutları geçip Enter' a basın daha sonra açılan pencereyi kapatın bilgisayrınızı tekrar boot edip deneyin.

regsvr32 Softpub.dll
regsvr32 wintrust.dll
regsvr32 Wintrust.dll
regsvr32 initpki.dll
regsvr32 Initpki.dll
regsvr32 dssenh.dll
regsvr32 dssenh.dll
regsvr32 rsaenh.dll
regsvr32 rsaenh.dll
regsvr32 gpkcsp.dll
regsvr32 gpkcsp.dll
regsvr32 sccbase.dll
regsvr32 Sccbase.dll
regsvr32 slbcsp.dll
regsvr32 slbcsp.dll
regsvr32 cryptdlg.dll
regsvr32 cryptdlg.dll

kolay gelsin. ayrica program kurarken oyle bı hata alıyorsan katılımsız programları kurmayı dene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.