1 Adet WP SİTE Hızlı olan kapsın :)

KaraOrdu

Yeni üye
24 Ocak 2016
40
1
ANTALYA
TURAN TİMİ darkblackk İndex İçin Teşekkürler.

Not: Şifre yanlış demeyin ! Şimdi çektim index attım diğer arkadaşlarda faydalansın diye ŞİFRESİNİ DEĞİŞTİRMEDİM
Hızlı olangirmiş değiştirmiştir. Hiç kimsede demez ben değiştirdim diye.

Not 2: Main menü index i yazmaya korumalı bende home'a index attım ama anca bu kadar oldu. Daha iyi bilen arkadaşlara fayla olur umarım kolay gelsin THT :)

Site : Piyush Polytex | Home

Panel: Piyush Polytex Industries Pvt. Ltd. › Log In

Login: admin
Pass: admin

KaraOrdu

Yeni üye
24 Ocak 2016
40
1
ANTALYA
kardes sen nasıl index atılcapğını bilmiyonmuda home attın

Kardeşim belirttiğim gibi " Not 2: Main menü index i yazmaya korumalı bende home'a index attım "

main menü index kısmında index kodlarımı yapıştırdım ama yükleme yeri yok index atmayı tabikide biliyorum. O olmayınca bende dün bi arkadaşın önerisi ile home'a attım.

Ricam bunun nedenini bilen ve çözümünü bilen bir arkadaş varsa buradan yazması. Teşekkürler İyi Hackler.

paytak12

Yeni üye
27 Ocak 2016
17
0
thefuturehacker admin adını değistiremiyorlar sifrede otomatik öyle oluyo değistirmiyorlar yada bilmiyorlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.