1 cihazda uygulamalarda 1'den fazla hesap kullanmak

shadowmoon

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
345
0
25
İZMİR
Merhabalar Arkadaşlar Bu Konu Benim İlk Konum Denebilir Forumda (Soru İçin Açtıklarım Dışında) Neyse Şimdiden Hoşgeldiniz Konuma Yanlışlarım Vs. Olabilir Kusuruma Bakmayın, Neyse Konumuza Geçelim Arkadaşlar Biz Bazen Bir Cihazda Uygulamalarda Birden Fazla Hesap Kullanmak/Birden Fazla Hesapla Devam Etmek İsteyebiliyoruz/İstiyoruz, Bugün Ben Bu Konuda Yapılabilecek/Yapabileceğimiz Bir Çözümden Bahsetmek İstiyorum.Bu Çözüm Anlatacağım/Açıklayacağım Uygulamada Saklı; Bu Uygulamanın Görevi Ve İşlevi: Bizim İstediğimiz Uygulamayı Klonlayıp Orada Farklı Bir Hesap Açmamızı Sağlıyor;Hani Derler Hayatına Yepyeni Beyaz Bir Sayfa Aç Diye İşte Tam da Onun Gibi.....

Ben Sizler İçin Uygulamanın Premium Sürümü Diye Tabir Edebileceğimiz Şekilde Uygulamamızı Cracklenmiş Hale Getirdim/Crackledim Umarım Sizlere Faydası Olur/Faydası Dokunur.
Uygulamamızın Adı Parallel Space Benim Hazırladığım Premium (Crackli) Sürümünü Aşağıdaki Linkte Bulabilirsiniz.(Uygulama Girişine Kendi İsmimi Yerleştiremedim Bu Yüzden Kusura Bakmayın Üzerinde Çalışıyorum Halledeceğim En Yakın Zamanda Tekrardan Kusura Bakmayın Ama Sonuçta Her Türlü Uygulamanın Bu Hale Gelmesi Ve Cracklenmesi Bana Aittir/Ait Ve Önemli Olanda Bu)
Başka Bir Konuda/Konularda Görüşmek Üzere Güzel Ve Kalın Hoşça Kalın.

Not:Teşekkür Butonunu Kullanmayı Unutmayın
:RpS_thumbsup:
LİNKLER: https://yadi.sk/d/osPmQ0uT3NuG2Y

Son düzenleme:

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3
Konuya VT eklemen lazim
2 blue reng kulanmasan iyi olur insan gozu agriyo.
3 Konuda lafi cok dolasdiriyon dostum.
Eline saglik

shadowmoon

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
345
0
25
İZMİR
Konuya VT eklemen lazim
2 blue reng kulanmasan iyi olur insan gozu agriyo.
3 Konuda lafi cok dolasdiriyon dostum.
Eline saglik
Hocam forumda bazı terimleri bilmiyorum VT Nedir Açıklarsan Eklerim Hemen, Kusura Bakma/Bakmayın Renk Konusunda Blue Yapmam Bundan Sonra Daha İlk Konum Denebilir Dediğim Gibi Alışacağız İnşallah Zamanla, Ve Birde Lafı Çok Dolaştırmış Olabilirim bu Benim Heryerimde Var Ve Bundann Bende Rahatsızım Çok Ayrıntıya Giriyorum İlk okulda bir öğretmenim başarı ayrıntılarda gizlidir demişti o yüzden böyle çok ayrıntıya giriyorum herhalde :) Dediklerinin Hepsi çok Doğru Çok Sağol Dediğim gibi zamanla alışacağım hatta zamanla bile değil diğer konuya en sade halde göz yormayan yani kısacası en iyi şekilde muhteşem şekilde gelirim mutlaka

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3
Hocam forumda bazı terimleri bilmiyorum VT Nedir Açıklarsan Eklerim Hemen, Kusura Bakma/Bakmayın Renk Konusunda Blue Yapmam Bundan Sonra Daha İlk Konum Denebilir Dediğim Gibi Alışacağız İnşallah Zamanla, Ve Birde Lafı Çok Dolaştırmış Olabilirim bu Benim Heryerimde Var Ve Bundann Bende Rahatsızım Çok Ayrıntıya Giriyorum İlk okulda bir öğretmenim başarı ayrıntılarda gizlidir demişti o yüzden böyle çok ayrıntıya giriyorum herhalde :) Dediklerinin Hepsi çok Doğru Çok Sağol Dediğim gibi zamanla alışacağım hatta zamanla bile değil diğer konuya en sade halde göz yormayan yani kısacası en iyi şekilde muhteşem şekilde gelirim mutlaka

Virus Total dostum :) merak etme daha iyi olacak zamanla :)
ve gercekden lafi uzadiyorsun :D ilk defa boyle birini goruyom eline saglik dostuml sorun felan olursa ozelden yaza bilirsin.

quasimado

Yeni üye
30 Eyl 2017
32
0
yanlışım varsa düzeltin sadece 1 klon yaratılabiliyor doğrumu örnegin 1 instagram var asıl 1 klon yapılabiliyor bunun 1 den fazla klon yapabilme kısmını bulabilirseniz 10 numara konu olur teşekkürler yine de

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.