1 Dakikada İnternet Hızınızı Test Edin

ö.faruk

Üye
20 Eki 2008
113
0

Your Speed is: 72.8 Kbps
arkadaşlar foruma bayağı baktım ancak internet hızını arttırmanın yollarını anlatan bir anlatıya raslamadım, rasladım da yöntemler işe yaramadı:(. bu interneti nasıl hızlandırabilirim. yardımcı olursanız sevinirim.​

ö.faruk

Üye
20 Eki 2008
113
0

Your Speed is: 748.2 Kbps
arkadaşım paylaşım için sağol :? benim bilgisayarım biraz tuhaflaştı:D

37amfibi37

Uzman üye
13 Şub 2009
1,161
0
Giderken sağda dönerken solda :)
arkadaşlar güzel paylaşımda bu site hızı yuvarlıyo gibi geldi yuvarlıyo derken mesela siz interneti alırken 256/1024 veya daha başaka hızlarda die alırsınız ama aslında onlar maksimum hızdır bana 261 dedi bu imkansız çünkü ben 256/1024 kulanıcısıyım bu site hzınızı buluyor ve hangi pakete üye olduğunuzu tahmin edip o hızı söylüyor size tavsiyem şu sitedir http://www.speedtest.net/

sXe_61

Katılımcı Üye
14 Şub 2009
388
0
30
Ms-DoS
benimki 4.Gb net hızı çok güzel müthiş 1 şeyhızlandırılmış işletim sistemi 4 gb ram 4 tane 1 gm ram var takılı 4 üde pc ye cp 5 vista işletim sistemi 5.00 gb hız 160 gb sata hdd :D:D:D gidioda gidio özel kasa ekran kartı deişik bişey yeni çıkmıs babam yaptırdı 4 tane fan var gzüel 1 bilgisayar hertürlü şey açabiliom smart recovert ile desteklenmiş sistem geri yükleme teklonojisi :D:D:D:D parmak isi tarama teklonojisi 0.1 milisaniye monitör ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.