1 Dakikada İnternet Hızınızı Test Edin

yeniyimdaha

Yeni üye
17 Ağu 2011
47
0
babamınki hepinizden eii 3047,1 Kbps =) 3 MegaPiksel ( Gerçi bu en azı =D ağ şuan 5 pc ye dağılıo =) )

evdekini denerim ama daha azdır bence evdeki

yeniyimdaha

Yeni üye
17 Ağu 2011
47
0
2680.7 Kbps çıktı evdekinde ama başak sitede denedim 7 Mbps çıktı nasıl iş bu anlamadım =D =D

https://tik.lat/UPNfi de denedim indirme hızı 6.81 Mbps uploadsa 0.67Mbps ama +6 sayfa açık ve kablosuz netle bağlanmak eklenince bu hız baya ideal gibi sayfaları kapatarak bakacağım kaç çıkacak ?

Not: Hep Editliyorumki Mesajı Post Dolmasın =)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.