1 Kişiye Logo Avatar Çekilişi | 'Teorina

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
Gerekli izinler ĸaraтay creaтιve'den alınmıştır.

AŞAĞIDA Kİ AVATARI SANSÜRLÜ YAPMAMIN SEBEBİ NİCK YERİNİ SİLİP İZİNSİZ BİR ŞEKİLDE ÇEKİLİŞİ KAZANMADIĞI HALDE KENDİ NİCKLERİNİ YAZANLARIN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİNDİR. KAZANAN KİŞİYE TABİ Kİ BÖYLE VERİLMEYECEK :trl
VvDs20.png

Profilde Görünümü:
VvGBnf.png

KATILMA ŞARTLARI
• Yukarıda ki avatara sahip olmak için yoruma "KATILIYORUM" yazmak yeterlidir.

Not: 5 kişiye yapacaktım normalde ama özel olsun, sadece şahsi avatar olsun diye tek kişilik çekiliş düşündüm. İleri ki zamanlarda farklı logolarla çekiliş yapabilirim. Aynı zamanda kazanan kişinin zevkine göre yukarıda ki avatarın renklerini istedi şekilde değiştirebilirim.

Bitiş Tarihi & Saati:
15.01.2020 12:10

Mevcut Katılanlar (İleri ki çekilişte bu katılanlar tekrar katılırsa 2 kez isimleri yazılacak ve kazanma olasılıkları daha yüksek olacak.)

Kod:
OlcayMarufHan
Secret Person
HackerDodo
therealbugra
shellnetw0rk
megat
Hê-ll
OneIvomec
Reeves
Viracoche
Noah Parker
VaTanSevDal
M3m0ry
Byhacker4040
CodeTyper
Venterius
jGozluk
Truelegendis
cipher5860
ByGizemli00
KdrmnzHack
tnziel
'Rookie
DarkHawk06
xCheaTeR
CodeXSha
Ecder
yusufblc1
FeKeLe

Kazanan : yusufblc1
Yedek : M3m0ry

Son düzenleme:

"fyska

Üye
26 Haz 2019
182
2
Katılıyorum böyle bir konu düşünmen de ayrıca güzel olmuş şimdiden başarılar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.