1 Site Admin - Şifre // XMRI

BADWOLF007

Katılımcı Üye
1 Şub 2015
602
0
Artık bazen hacklediğim sitelere index basmaya ve admın panel bulmaya uğrasmayacam size k.adı - pass olarak vereyim indexe adımı yazarsanız sevinirim...
Nick: XMRI
Gelelim sitemize ve kullanıcı adı ve şifreye:
Site: Bible History Online Maps, Images, Articles, and Resources for Biblical History
Kullanıcı Adı: jc
Şifre: Mos3s

Kardeşim.
Güzel kardeşim
Canım kardeşim.
Bu sitede evet,SQL açığı var fakat hiç kimse daha admin panelinin bulamadı ayrıca foruımdakiler de bunu biliyorlar(bir kısmı)

Bilmeyenleri boşuna yorma.
Admin paneli bulunamıyor... :(
Konuyu silmeni tavsiye ederim.

Azurianlight

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
831
1
22
Kardeşim.
Güzel kardeşim
Canım kardeşim.
Bu sitede evet,SQL açığı var fakat hiç kimse daha admin panelinin bulamadı ayrıca foruımdakiler de bunu biliyorlar(bir kısmı)

Öncelikle konu silinmiyor diye biliyorum yani 2 yıl once oyleyci ayrıca bilmiyordum paylasıldıgını bunu yazmıstım. İyi Forumlar

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
Kardeşim.
Güzel kardeşim
Canım kardeşim.

Admin panelini bulduk

arkadaşlarla

ancak ftp izni var o yüzden giriş yapılamıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.