1 Site Hacked

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
İyi yapıyon daha ben site hackleme işine başlamadım :D sen bunları evde mi yapıyon yoksa internet cafelerde falan mı bende başlayacağımda proxy kullansam yakalanır mıyım acaba? :D bizim burada internet cafe bulunmaz kolay kolay :)

gencaslan21

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,067
0
Not Found
Ellerine Sağlık Başarılarının Devamını Bekliyoruz 1 Tane Yapıp Birakmazsın İnşallah :D

Teşekkür Ederim Kısmet Olursa , Devam Etmeyi Düşünüyorum :)

İyi yapıyon daha ben site hackleme işine başlamadım :D sen bunları evde mi yapıyon yoksa internet cafelerde falan mı bende başlayacağımda proxy kullansam yakalanır mıyım acaba? :D bizim burada internet cafe bulunmaz kolay kolay :)

Bende Yeni Basladım ,
- Türk Sitesi Hacklemedigin Sürece Sıkıntı Yok .

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0
Eline sağlık devamı gelsin ama
korkma hiç birşey olmaz ilk başlarken bende korkuyodum hatta kaç site pass buldum ama hacklemedim korkudan :D Peki sonra ilk index'ini bastıktan sonra devamı gelir korkma.Ben ne proxy ne vpn ne de başka şey kullanıyorum hiç bir şey olmuyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.