10 milyon dolar transfer

federasyon765

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
769
2
Çanakkale
Farklı bir ülkede 10 milyon dolar paranız olsa bu parayı Türkiye'ye aktarmak isteseniz fakat paranızın peşine düşecek insanlar olsa, bitcoin mi kullanırdınız farklı bir yöntem mi?

_99325459_gettyimages-825838988.jpg

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3
Güzel soru lakin konuyu buraya değil Off Topic açmanız doğru olurdu birazdan Off Topic Taşınır.
Ben olsam Parayı İsviçre bankalarına 10bin er şekilde farklı isimler kullanarak yatırırdım daha sonra oradan transfer ederdim

Son düzenleme:

federasyon765

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
769
2
Çanakkale

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
Monero kullanırdım, hatırladığım kadarıyla gönderilen paranın miktarı gözükmüyor onda.

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
o paraları 500.000 filan ayırır sadaka ödeme niyetine zengin insanlar aracılığıyla kendime aktarırım
bir yandanda onun 1 milyonunu biri öterse diye btc ye yatırırım

yada bir bankanın yöneticisine 1 buçuk milyonunu verir benim işlem kaydımı görmezden gelir bende rahatlıkla paramı harcarım

federasyon765

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
769
2
Çanakkale

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
şimdi aklıma bi fikir daha geldi

bir vakıf kurarım isimsiz bağış alması üzerine kurallar koyarım sonra kimliğim anonim bir şekilde kendime bağış yapıp kendi paramı yerim

Son düzenleme:

CVirtual

Yeni üye
29 Eki 2018
49
0
Bitcoin walletleri dışında bir yol yok sanırsam aniden türkiyedeki birine banka vs aracılığıyla büyük miktar para gelmesi sıkıntı yaratır çok dikkat çekersin yapma :trl

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Bitcoini farklı farklı hesaplara aktarır satardım sonra farklı banka hesaplarından bu paraları çekerdim

:) Kendi yaptığım taktik :D

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
btc vs hikaye dostlar eğer böyle vurgun vs olursa ciddi iş bunlar yurt dışında bir kişiler ile irtibata geçmek dah kolay ve tek kişi ile sakıncalı vurgun yapcanız yeden muhakkak birisi ortak olmalı ve parayı ben olsam yurt içine çanta ile sokmayı tavsiye ederim btc ile vs olursa sıkıntı çıkar çünku mit her tarafta biraz akıl yürütün :)

UnknownRight

Katılımcı Üye
17 May 2018
349
0
Ben olsam çiftlik bank gibi bir sistem kurar,sahte oyuncuların,sahte hesaplarına BTC olarak aktarırdım.
Sonrasında tekrar yeni bir cüzdana atar oradan (Herhangibir) banka hesabına aktarırdım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.