10 Saniyeni Ayırabilirmisin ?

opsfentek

Katılımcı Üye
21 Eki 2014
391
0
Başlığı görünce TTNET olduğum için sayfa 10 saniyede açılcak demiştim, sonra iyiki girmişim dedim :D :D

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Allah razı olsunda ben malum güsul yoktu

Bir gün Peygaberimiz (s.a.v) bir kişinin cünüp olduğunu öğrenmiş ve o kişi gusül abdesti almayı geciktiriyormuş ve bunu duyan Peygamberimiz (s.a.v) Çok kızmış ve kişinin abdest almaya ihtiyacı olduğu halde durmasın hemen alsın emrini vermiştir Lütfen geciktirmiyelim Vesselam :)

Başlığı görünce TTNET olduğum için sayfa 10 saniyede açılcak demiştim, sonra iyiki girmişim dedim :D :D

:D :D

Eyvallah Allah Razı olsun Kardeşim

Ecmain(Cümlemizden) İnşallah :)

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
1 Kez Daha Sallalahü Aleyhi Vesseleme 1 Kez Daha Salavat 1 kere değil 20 30 hatta daha fazla edin bir zarar gelmez faydası ama çoktur :)

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
Rahman ve rahim olan Allahin ismiyle
Hamd ve Sena Alemlerin Rabbi olan Allaha
Salat ve Selamda onun Rasulu ve Alemlere rahmet olarak gonderilen sevgili peygamberimiz Muhammed Mustafa Aleyhissalatu Vesselama
Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.