%100 Bilgisayar Güvenliği Adım Adım ResimLi Anlatım | Pc'niz KaLe Gibi OLsun |ÖnemLi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lCoMeToMel

Uzman üye
11 Ağu 2009
1,682
0
35
Saolasın kardeşim Aynen Dediğin Gibi kasperskyı Geçmek 2 dk ama Avirada Bi Bakdorr Bi Dropper Uğraş Dur :)

L!D3R

Katılımcı Üye
31 May 2010
435
0
Burasi
Eset kotu diyorsunda , o yuzdenmi keyloggerleri trojanlari ne kadar fudlarlarsa set tutuyor.Ben esetin tutmadigi keylogger gormedim.En iyi Anti Eset ve Ikarustur.Baska soze gerek yok

Crazybros

Katılımcı Üye
2 Haz 2011
448
0
.......
Bilgiler İçin Teşekkürler Evillord Bayadır Kullanıyorum Zemaneyi Eğerki İsteyen Varsa Elimde Zemane Anti Logger Key Bulucu Mevcuttur Duvarıma Yazmanız Yeterlidir

sarkos758

Katılımcı Üye
27 Mar 2009
352
0
saolasın güzel bir döküman avira ise gerçekten en iyisi sıfırdan bir keylogger kodlasan bile buluyor tek kelimeyle mükemmel analizler çok doğru fakat katılmadığım tek nokta kaspersky iyi korur bence hiçte iyi korumuyor kaspersky lisanslı ve tüm güncellemeleri var fakat avast ın bulduğu çoğu virüsü bulamıyor kasperskyi bypass etmek gerçekten basitleşti kaspersky nin virüs veritabanı sanırım hepsinden büyük ama sadece veritabanı yeni kodlanan bir virüsü bulması çok zor ...
konu için teşekkürler birde bir sorum var chrome dan uzak durma sebebimiz nedir ? gerçi bende hiç tutmuyorum firefox eklentilerinden vazgeçemiyorum fakat merak ettim chromedan neden uzak durmak gerektiğini

Son düzenleme:

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
saolasın güzel bir döküman avira ise gerçekten en iyisi sıfırdan bir keylogger kodlasan bile buluyor tek kelimeyle mükemmel analizler çok doğru fakat katılmadığım tek nokta kaspersky iyi korur bence hiçte iyi korumuyor kaspersky lisanslı ve tüm güncellemeleri var fakat avast ın bulduğu çoğu virüsü bulamıyor kasperskyi bypass etmek gerçekten basitleşti kaspersky nin virüs veritabanı sanırım hepsinden büyük ama sadece veritabanı yeni kodlanan bir virüsü bulması çok zor ...
konu için teşekkürler birde bir sorum var chrome dan uzak durma sebebimiz nedir ? gerçi bende hiç tutmuyorum firefox eklentilerinden vazgeçemiyorum fakat merak ettim chromedan neden uzak durmak gerektiğini

chromenin bir özelliği yok sadece googleden gelen ismi cazip yapıyor .
eklentileri yok ayrıca düzde grdgn siteleri ble bazen sürekli hata veriyor sayfalarda.
ve kasıyor hızlı değil

CaFeMARiS

Yeni üye
8 Eki 2010
3
0
Kayıp Şehir..
Çok Teşekkürler Kardeş..!!

Kardeş benim pc'ye birilerinin girdiğini farkettim.. Bunları engelleyecek bazı programlar arıyordum ve sana denk geldim paylasimin icin cok saol.. Programlar gerçekten işe yaradı.. Bilgisayarıma gerçekten birileri giriyormuş ve KeyLogger varmış bunu verdiğin programlar sayesinde engelledim.. Gerçekten çok saol.. Çok yardımcı oldun..!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.