%100 Garanti Uyuyamayacaksınız.

bujar

Yeni üye
8 Şub 2009
21
0
bu meseli biraz arastirmalisin rus askerin neden hic aklena gelidimi cecenistanda ne isi var..soram bende size anlatmistim bir video var dokuz rusun kafasini keserken nedenini arastirdimda bil bakalaim ne cikti,cikti ki bir rus usttegmen bir kycyk kizi iskece yapis soram da ona tecavus etmis soram da onu oldurmus kezen yasi ise 13 ya 14,soram cecenler da onlar demisler ki size 10 gun mudet o ustegmeni getirmeseni bunlarin kafalarini keseceiz olnar da onu teslim etmeisler onu sonu da oyle bitmis iterseni bir baken goreceksinis.... https://tik.lat/T8nrZ

tayfun_3384

Yeni üye
22 Şub 2010
4
0
bu dünyadaki en cani yaratık ne yazıkki insanoğlu..ben bakamadım bile.. insan öldürmeninde bi adabı vardır beeee...

aykthh

Uzman üye
11 Tem 2009
1,256
0
Üsküp
madem kotu dıyorsunuz konunun baslıgına dıkkat neden etmıyorsunuz ızlemeyen ızlemesın zaten zorlamı ızlettırecez hayret bısey

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
abi gavurda olsa ne olursa olsun bir müslüman bunu yapamaz ya iğreniyorum gerçekten öldüreceksen sık kafasına gitsin ne diye adama işkence ediyorsun izlemiştim çeçenlerde az değil kurban gibi dolaştırıyorlardı rusları gerçi ruslarda az değil iki taraflı yani allah kimseyi insalıktan etmesin..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.