%100 garantılı msn hack ama sadece konu anlatımı arkadaslar!

bulls

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
341
7
arkadaslar program antiviruslere yakalanıo haberınız ola
Arkadaslar soyleki artik zaman dsl zamani yani bildigimiz server-client trojanlari unutmamiz gerek karsi tarafin ipsini yazdigimizda karsimizdakin bilgisayarindan once routerine tostlariz yani trojan devri kapanmistir ancak router ayarlarindan butun portlar yerel agdaki bi bilgisayara forwadlanmissa mumkun olabilir ama inaninki bu da imkansiz.

Simdi gelelim msn sifresini almaya

herseyden once kendinize bi pop/smtp mail aliyosunuz orn.
www.bluebottle.com

sorada asagida verdigim linkteki keyloggeri indiriyosunuz bu keyloggerin digerlerinden farki su "Remote instalation" ozelligi yani arkadaslar soyle programi download edip install ettikten sora bi guzel settingslerini yapiyorsunuz

mesela: Shortcut keyin altindaki with windows key i isaretleyin cunku bana sorun cikartiyodu

almis oldugunuz veya varolan smpt/pop mail ayarlarinizi yapin

try to send log every yi kendinize keyfinize gore yayarlayin acele sadece msn sifresini almak istiyorum diyorsaniz 5 dakka yapin. Yok ben konusmalarini her gun almak istiyorum diyorsaniz 24 saat yapin keyfiniz bilir.

Ayarlarimizi iice yapip bitirdikten sora
Gelelim ana fikrimize systemtraydeki keylogger iconuna sag tikladiktan sora
Remote Installation'a tiklayalim
step leri beraber yapalim

Next
Install new or up... Notify me by mail

Specify the program to combine de Messenger Discovery setupini seciyoruz boylece karsimizdakine yolladigimizda messngerini kapatip tekrar login yapmak zorunda kalcak sifrede tabiki logumuzda 5 dakkaya da mailimizde

iki kere daha next yaptigimizda msndiscovery nin kopyasi olusacak bunun icinde tabiki gozukmiyen pre-configured keylogerimiz

simdi karsidakini nasil ikna edersen et bu dosyayi yolla
discoveriyi install etmeye kalktiginda hic bir uyari almadan gizli bi sekilde arkadan loggerimiz configurasyonlarimizla install olucak

hadi size kolay gelsin!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.