%100 Pc Çökertme Formatlık Yapma

nacerme

Yeni üye
18 May 2010
5
0
Win 7 de kullandım hiç bir işe yaramadı lutfen işe yarar bişiler paylaşalım arkadaşlar

ali0707

Katılımcı Üye
2 Ağu 2008
706
0
Ya kardeş bunu msn de yollarken msn hata veriyor gönderemiyorum sorunsuz bir şekilde nnasıl gönderebilirim

konu 2010 da açılmış birkaç arkadaşla beraber dirilttiğiniz için "teşekkürler"(!) :D ve adam forumdan uzaklaştırılmış o cevap veremez ,ben de şunu derim msn den yollamadan önce rar la, öle at , msn den atılmıyorsa virüslü diye fazla zorlama msnden , faceden ek olarak at , artık msn kaldımı kullanan bilmiyorum :D sosyal mühendisliğini kullan faceden şutla gitsin.
(bu arada bu kodlarla kendi pcmi çökerttim :D :D )

enes0001e

Katılımcı Üye
25 Haz 2012
456
0
öncelikle teşekkürler arkadaşım.ama karşıdakine nasıl yedirecez?
Eğer yedirceğin kişi kendini hileci sanıyorsa vs iş kolaydır.
Önce bu kodları bir not defterine yazıp farklı kaydetten xxx.bat diye kaydedersin (xxx=istediğin ismi koy)
Sonra ona sakın tıklamadan hemen onu kurbana verirsin tıklar ve :) Mutlu Son..

:yaho1:yo:drunk:trl

encoding

Yeni üye
24 Tem 2012
39
0
arkadaşlar uyarıyım indirip çift tıklamayın sizi pc o hale geir indirirseniz direk karşıdakine indiddirin ve çift tıklatın

benbela

Yeni üye
7 Eki 2012
1
0
slm arkadaşlar biri bana bulaştı ondan kurtulmak istiyorum fakat acemiyim bana yardım edebilirmisiniz?pc ni çokertek istiyorum ama nasıl yapçamı bilmiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.