1000TL'lik Canavar

macspace

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
372
0
Web
Merhaba Turk Hack Team ailesi
Hepimiz isteriz değil mi GTA V kaldıran, Youtube gibi işlerle uğraşan medyacı arkadaşlar için de hızlı jet gibi render imkanı sağlayan bir canavar. Fakat piyasa değerleri gerçekten çok pahalı. Ayrıca yabancı ülkeden getirtmekte çok zor. Türkiyede yabancı ülkelerin satmış olduğu ucuz hazır toplanmış kasalarda var fakat bir yerden sonra bu bilgisayarlarda sıkıntı çıkartıp yolumuza taş koyabiliyor. Dandik malzeme kullanıyorlar herhalde kim bilir :RpS_biggrin:

Öncelikle sistemi internet üzerinden paylaşımını beğendim bir siteden sistem hakkında yoğun araştırmalar yaparak buldum ve toplayan kişinin de baya rahat edebileceğini düşünüyorum açıkcası.

NOT: Bu sistemin fiyatı 2017 dolar kuru dikkate alınarak belirtilmiştir. Piyasa değişkenlik gösterip bu fiyatın 100-150 TL arası üstünde bir gideri olabilir.

Anakart: Ascrock FM2A68M-DG3+ A68 FM2+2400MHz
İşlemci: AMD A10 3.6GHz CacheFM2 7860K
RAM: 8GB DDR3 Team Dark
Ekran Kartı: AMD R7
SSD / HDD : Size kalmış. Oyun oynayacaksanız min120 GB kullanabilirsiniz.

Seviyorum sizleri Allaha Emanet Olun :yaho1

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
o sistemle gta 5'i medium ayarlarda 1080p olarak 27-30fps aralarında 1080p olarak low'da 35-45fps arası oynarsınız. ama FPS drop atabilir dikkatinize.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.