1100 Site HaCKeD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

albeyaz-tr

Yeni üye
9 Tem 2009
10
0
Sayın admin/adminler

SAyın admin o kadar çok biliyorsan ve BU SİTENİN SAHİBİsen anlatta biz de öğrenelim

restol

Yeni üye
13 Haz 2008
2
0
bana mesaj atın acil bir site vericem türk arkadalar yardım pls :D gavurlara gıcık oluyorum cabuk yardım site veya oyun hesabı patlatmak isteyenler 1 mesaj atsın lütfennnnnnnnnnnn rep bile veririm :D

banazli09

Yeni üye
15 Kas 2009
5
0
çok güzel arkdaş ben bi program indirdim bi siteden adını vermeyeyim arkilerin özellikle(şerefsiz olanları)full msn adreslerini sitelerini hacked full ama sende buna benzer programlar varsa link koyarmısın şimdiden teşşekür ederim

By_WinD

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
254
0
....UnutuM....
Turkhack team misyonunda Türkiye karşıtı sitelere karşı yaptırım uygulanacağı yazıyor.Gereğinin yapıacağını umuyorum.Saygılarımla.

Site adresi : emreeee33

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.