127 Derslik C# Eğitim Seti

mucahit1997

Katılımcı Üye
26 Ocak 2012
512
0
İstanbul
Eveet arkadaşlar bu bölümde hiç c# la ilgili eğitim seti bulamadım ve biraz araştırdım..
Araştırmam sonunda tam 127 derslik bi eğitim seti buldum. Bu set sayesinde c# dilini temelden öğrenebileceksiniz. Derslerin tamamı sesli ve örnekli. Veri tabanlarına kadar her şey en ince ayrıntısına kadar anlatılıyor...

Unutmadan söyliyim indirmenize gerek kalmıycak verdiim linke girin ve direk videoları izlemeye başlayın.

Tıkla....

Elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım. Yorumlarınızı bekliyorum... Eğer işinize yaradıysa bi teşekkür etseniz yeter...

Son düzenleme:

selimshady

Yeni üye
4 Kas 2012
20
0
bu videoları youtube da tek bi oynatma listesi altına toplarsanız youtube download manager ile hepsini bi anda indriebilirsiniz.hem youtube daki türklerde oynatma listenizden faydalanmış olur.çünkü videoları yükleyen kişi oynatma listesi haline getirmemiş ve karışık gözüküyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.