127 Derslik C# Eğitim Seti

seloboy2

Yeni üye
22 Tem 2009
29
0
Kırklareli
Lütfen post kasmayınız!!!

lütfen post kasmayınız!

(adam teşekkür ederim yazdığında da post kasmış olacaktı, teşekkür edenlerede lütfen post kasmayınız şeklinde mesaj atalımmı.)

(bak gördünmü, sana post kasma derken ben bile post kastım şimdi. isteyerek olmuyor bu aslında, biz kendimizi ifade edince otomatikman post kasılıyor :))

Son düzenleme:

seloboy2

Yeni üye
22 Tem 2009
29
0
Kırklareli
Dalga mi geciyorsun? Adamın verdiği videolu ders linki Ne kadar da meraklısınız Post kasmaya böyle bir Platformda utan baren Post kasmaya!

şahsen benim komiğime gitti. aynı zamanda o arkadaş parantez içinde teşekkür etseydi pst kasmamış olcaktı dimi. burda kendimizi ifade etmek yasaksa kimsenin mesaj atmaması lazım.

olaya birde bu açıdan bakarsak bu adama tepki göstermeye gerek yok bence.

ayrıca post kasmanın ne önemi var bilmiyorum bu arada pek önemli değil bence.

(bizim türk insanı olay çıkartıp ortalığı kızıştırmaya meğilli bir toplum olduğu için bu tür çabuk parlamalardan uzak durmaya çalışmamız gerekiyor, küçük düşürme, hakaret, küfür ve benzeri şeyleri mümkün olduğunca hatta hiç kullanmamalıyız.)

bir insan dışlandığı zaman o insanın bakış açısından bakın etrafa, ne kadar üzücü bir durum. şimdi hepiniz bu adama kızmayın, virüslü dosya yazmış diye onu dışlamayın üzülür sonra :D

(aa ben bu üyeyi hatırladım, video linkine virüslü dosya demişti ezelim onu, o en kötüsüne layık)

yukarıdaki parantezdeki gibi davranmak isteyen çok üye var biliom ben. yapmayın şu 3 günlük dünyada hiç gerek yok bunlara :)

(sanki biraz saçmaladım :D şimdi banada saçma sapan mesajlarla post kasmayınız şeklinde mesaj atabilirler beklendik bir durum bu. ama şu yazıyı yazarkene azda olsa beyin fırtınası yaptım buda bir emek. üşenmeden okuyanlar için teşekkürler :D)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.