Çözüldü 12k'lık hesabım hacklendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tulpar1071

Üye
30 Haz 2018
216
0
Türkistan
Turk Hack Team Forum'dan bir arkadaş benim arkadaşımın 12k lık hesabını çaldı.
THT Olarak Türk hesaplarına dokunmuyorduk ve çalınan hesabın sahibi benim arkadaşım.
Çaldığı hesapta saçma sapan şeyler paylaşıp bir marifetmiş gibi hakaret etti.
Şimdi ben bunu hangi yöneticiye ihbar edip şikayette bulunabilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Bu forumdan olduğuna emin misiniz? banlatmak istediği bir üyenin adını kullanarak size hakaret etmiş olabilir. Forumdan mı yazdı? Eğer öyleyse bir üst düzey yöneticiye durumu bildiriniz.

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
Turk Hack Team Forum'dan bir arkadaş benim arkadaşımın 12k lık hesabını çaldı.
THT Olarak Türk hesaplarına dokunmuyorduk ve çalınan hesabın sahibi benim arkadaşım.
Çaldığı hesapta saçma sapan şeyler paylaşıp bir marifetmiş gibi hakaret etti.
Şimdi ben bunu hangi yöneticiye ihbar edip şikayette bulunabilirim?

İhbar Bölümü Şahsi Meselelere Bakmaz Lakin Çalınan Hesapta THT adı Kulanılıyosa Elbet Bi Mod bakacaktır Konuna Modlar Sana Ulaşır

tulpar1071

Üye
30 Haz 2018
216
0
Türkistan
Moderatör tarafında düzenlendi:

tulpar1071

Üye
30 Haz 2018
216
0
Türkistan
sizin hesabı nasıl aldığını açıklarsan belki sana yardımcı olabiliriz
Mesajı silmiş arkadaş gmailinden. Onun çaldığına eminim.
Öncelikle THT Konularında kendi instagram hesabını açık şekilde paylaşmış. Reklam olmasın diye kendi instagram hesabını nerede yaşadığını paylamıyacağım. Ama ağır şekilde dalga geçilmiştir.
MODERATORLER BENİMLE İLETİŞİME GEÇERSE GEREKLİ BELGELERİ ATACAĞIM.

sh

Üye
31 Ara 2018
107
41
sh
Yetkililer şahsi meselelere bakmıyor, doğru fakat burada bir şahıs THT Forumun adını kirletiyor. Umarım ilgilenirler.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Eğer hesapta THT ibaresi bulunduruyor ise bana kanıtları özelden atabilirsiniz. Onun haricinde şahsi meselelerden THT sorumlu değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.