# 132 Site Hacked # GECEGEZEN - SaruH4N - King - FHT #

WiappLe

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
771
0
#RooT&!'^
Nerden baksan iyi yönetim ha.

Gerçekleri yazmakta suç olduysa ooo ölelim o zaman biz.

neyse neyse tartışma çıkartmayalım anlaşılan mod beyler UG'nin arkasında ne desek haksız çıkacağız.

Yazmıyım yazmıyım diyorum fakat burda atıp tutmak konu baltalamak 132 zone içerisinden tek tek arayıp hata aramakta kusura bakmayın ama tamamen işsizlikten başka birşey değildir. Burdaki operasyonu yapan UG Timi sıradan bir üye tarafıdan açılmış bir kulüp değil. Gerekirse her türlü eleştirinin yanında olurum bunu en iyi kendi takım liderlerim bilir ama bu eleştiri görevini en nihayetinde gece gündüz sizin için uğraşan forum düzenini sağlayan moderatörlere laf atmak konuyu çarpıtmak için kullanılıyorsa bununda karşısındayım. Verilen emeğe, İlgili Time, Hiçbirşeye saygınız yoksa, Üye olduğunuz platforma birazcık saygınız olsun doğru düzgün konu çarpıtmadan eleştiri yapın gerekse bende gerekse diğer yoneticilerde dimdirek arkanızda dursun. TÜM UG TİMİNDEKİ ARKADAŞLARI TEBRİK EDERİM. Eski döneme nazaran timin üstündeki ölü deri tamamıyla atılmış ve diri bir tim görüyorum BAŞARINIZ DAİM OLSUN...

Son düzenleme:

ciha012

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
389
1
tht
GECEGEZEN ve diger arkadaslarına basarılarının devamini diliyorum ellerinize saglık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.