15 bin tl ile yatırım

Bromity

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
2,883
0
arkadaşlar 15 bin tl nakit param var ve bunu internet ortamında değerlendirmek istiyorum ne önerirsiniz?

YUROS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
329
0
arkadaşlar 15 bin tl nakit param var ve bunu internet ortamında değerlendirmek istiyorum ne önerirsiniz?

ütopyaya yatırım yapabilirsin son gon zaten 2 gün kaldı utopya online yap 4 katı kazanc var 1 ay sonra günlük 100 300 alırsın rahat ilk 4 lwl seviye al ben 650 tl yatrırdım gecen bayramda ocakda 10 bin cekmişdim site ağır sağlam hala devam ediyor suan 1300 yatırdım martta 4900 alcam 400 cekdim limit yok

ister toplu cek ister parca parca zararın yyok güvenlir yani

15x4 =60bin

Son düzenleme:

Bromity

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
2,883
0
ütopyaya yatırım yapabilirsin son gon zaten 2 gün kaldı utopya online yap 4 katı kazanc var 1 ay sonra günlük 100 300 alırsın rahat ilk 4 lwl seviye al ben 650 tl yatrırdım gecen bayramda ocakda 10 bin cekmişdim site ağır sağlam hala devam ediyor suan 1300 yatırdım martta 4900 alcam 400 cekdim limit yok

ister toplu cek ister parca parca zararın yyok güvenlir yani

15x4 =60bin

ben bu tür sitelere güvenmem tam tersi kendim bi proje yapmayı düşünüyorum ama ney :RpS_blink:

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
15.000 Tl az para değil.
İnternet ortamında değilde, esnaflık üzerine değerlendirebilirsin.
Şu sıralar devlet yeni girişimcilere baya baya destek sağlamakta.
Ayrıca kendi işin olur, birde tutturursan üf.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.