1500 tl ye alınabilecek telefon önerisi

mrrobot7

Üye
9 Haz 2016
62
0
evet arkadaşlar telefon almayı düşünüyürum.en fazla 1500 tl bütçem var.
Ucuz bi amiral gemisi fln da olabilir önerilerinizi bekliyorum.

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
1000 TL'ye GM5 Plus al. Kullanıyorum bu fiyata alınacak en iyi telefon. Samsung gibi markalara yaklaşma derim çok daha kötü telefonu yüksek fiyata satıyor.

GM5 Plus alırsan:

->Telpa garantisi yeterince iyi ve hızlı.

->Yazılımı google dağıtıyor her ay düzenli güncelleme geliyor, en yeni android güncellemelerini alıyor.

->Android 7.0'ı ilk alan telefon serisinde olacak.(İlk Nexuslar ve GM 4G Eylül Sonudada biz.)

->3GB Ram 32GB Rom var.

->Kamerası iyi.

->Ses kalitesi iyi özellikle kulaklık çok iyi.

->Hızlı şarj var.

sehoffice

Üye
29 Ağu 2015
61
0
sony xperia z serisinden 1500 tl ye birkaç telefon mevcut bir araştırmanı öneririm emin ol sony den pişman olmazsın sony xperia z5 kullandım samsungun birçok telefonunu kullandım asus zenfone ları kullandım şuanda iphone kullanıyorum hiç biri sony den aldığım verimi vermiyor.

RAPTORst

Üye
4 Nis 2016
57
0
Reeder P10 bi tanıdık vardı 40 civarı uygulama yüklü telefonda hala fişek gibi :) fiytatı 1.199 tl
asus zenfone laser 5.5 teknosa fiyatı 799 özelliklerine bakıcak olursan fiyatına göre müthiş :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.