17 Rusya Devlet Sitesi Hacked - ||JackSparrow|| #AnkaTim

llJackSparrowll

Uzman üye
21 Eki 2014
1,537
2
Karayipler
Tebrik ederim fakat Kırım'da yaşayan Türk kökenli vatandaşların bu operasyondan etkilenmediğini garanti edebilir misiniz? Ayrıca "Kırım" kelimesi, Tatarcadan gelmektedir, bilmiyor muydunuz?

Kırımda en fazla ruslar yaşamaktadır Türkler'e hiçbir zararı olmayacağından eminim. ayrıca domain de, cumhuriyet te rusya'ya bağlıdır.

llJackSparrowll

Uzman üye
21 Eki 2014
1,537
2
Karayipler
Kırım'da bulunan Kırım Tatarları'nın nüfusu yaklaşık 250 Bin civarı ve etkilenmediklerinden eminsiniz.

Saygılarımla.
D'Kara
Kırım cumhuriyeti rusyaya bağlıdır bu sitelere verilen her zarar rusyaya verilmiştir. Yabancılar bizim sitelerimizi hackler iken Türkiyedeki kendi vatandaşlarının sayısını düşünürlermiydi sence ? :RpS_mellow:

D Kara

Yeni üye
5 Haz 2016
44
0
Kırım cumhuriyeti rusyaya bağlıdır bu sitelere verilen her zarar rusyaya verilmiştir. Yabancılar bizim sitelerimizi hackler iken Türkiyedeki kendi vatandaşlarının sayısını düşünürlermiydi sence ? :RpS_mellow:

Size bahsetmek istediğim konu şudur ki; siz devlet siteleri hackliyorsunuz ve bu devlet sitelerini Kırım'da yaşayan Tatar'lar günlük hayatlarında kullanabilirler. Nasıl biz E-Devlet'i kullanıyorsak bunun gibi onlarda hacklediğiniz sitelerden yararlanabilmektedirler. Normal bir site olsaydı bahsi geçen siteler, evet gönül rahatlığıyla sizi tebrik edebilirdim. En azından Rus olduklarını bilebilirdik. Tabi siz nufüsun tamamını etkileyecek bir operasyon girişiminde bulunmuşsunuz. Her neyse konunuzu saptırdım sanırım.
Başarılar dilerim.
Saygılarımla.
D'Kara

llJackSparrowll

Uzman üye
21 Eki 2014
1,537
2
Karayipler
Size bahsetmek istediğim konu şudur ki; siz devlet siteleri hackliyorsunuz ve bu devlet sitelerini Kırım'da yaşayan Tatar'lar günlük hayatlarında kullanabilirler. Nasıl biz E-Devlet'i kullanıyorsak bunun gibi onlarda hacklediğiniz sitelerden yararlanabilmektedirler. Normal bir site olsaydı bahsi geçen siteler, evet gönül rahatlığıyla sizi tebrik edebilirdim. En azından Rus olduklarını bilebilirdik. Tabi siz nufüsun tamamını etkileyecek bir operasyon girişiminde bulunmuşsunuz. Her neyse konunuzu saptırdım sanırım.
Başarılar dilerim.
Saygılarımla.
D'Kara

Duyarlılığın için teşekkürler fakat sitelere zarar verilmemiştir ben sadece ana sayfasında bulunan bir kısımı Editledim sitelerin kullanımında herhangi bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

D Kara

Yeni üye
5 Haz 2016
44
0
Duyarlılığın için teşekkürler fakat sitelere zarar verilmemiştir ben sadece ana sayfasında bulunan bir kısımı Editledim sitelerin kullanımında herhangi bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Yanlış anlamayın, sizi severek takip ediyorum.
Çok başarılısınız ve daha da başarılı olacağınıza inanıyorum.
Sadece orada ki kardeşlerimizin etkilenmesi beni derinden üzerdi.
Bu yüzden böyle bir eleştiri yaptım.
İyi forumlar.
Saygılarım.
D'Kara

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.