[+18] Deep Webin En Ünlü Seri Katili

thejop

Üye
23 Haz 2015
59
0
Sizden ricam 1 dk aklınızı çalıştırın ve çelişkileri görün. Baştan sağma tamamen saçma sapan bir yazı olmuş. Arkadaş akıl var mantık var.
1-) Hiç kimse illegal iş yaparak, para kazanmak için gireceği riski, parayı almadan önce almaz. Diyelimki adam psikopat. O zaman para için yapmıyordur para ne alaka?
2-) Hadi diyelimki 1. maddedeki yazdıklarım saçma. Arkadaş parayı ödemeyini buluyor diyorsun. Depweb'in anonimliği hangi ara kırıldı? Benim neden haberim yok? :D Biraz ölçülü sallayalım lütfen. ;)
3-) Hadi 2. maddeyi de geçtim, bu adam istediği şehirden bir adamı nasıl bu kadar hızlıca bulabiliyor? Bugün sen git polise aynı şekilde isim falan ver. Polisin bile verilen ismi bulması günler sürer. Yetkisi olduğu halde uzun sürer. İstanbul'da 1000 tane "Mehmet Türkoğlu" vardır. :D Yani bu kiralık katil nasıl bir yetkiye sahip onu bir açıkla önce? Bir de istediği ülkede buluyor diyorsun. Abartının masterı yapılmış. :D
4-) Ben şahsen inanmadım. Böyle biri olsa bile bu kadar abartılı değildir. ;)

Ne kadar doğru bilinmez belki bende yanlış biliyorumdur ama ben deep web'te kiralık katil olayının federaller tarafından tuzak niyetli kullanıldığını okudum bir yerde ayrıca deep web içinde abartılı tasvirlerde var yinede tam olarak gerçek ne bilemiyorum.

darkzazo

Yeni üye
2 Haz 2010
18
0
yahu bu Türk milleti abartmayı ne kadar seviyor ....
şu deep web de olan her saçmalığa neden bu kadar inanmak mecburiyetinde ?
hadi birisi bu adamı benim ailemden birini öldürtmek için tuttu ve öldürdü .. la ben boş dururmuyum ?
ya o beni öldürür ya ben onu öldürrüm
burası Türkiye adamın kıçından şırıngayla kan çekerler dip vep mip vep anlamazlar
burda beline küteyi koyan eline bıçağı alan kendinin kahramanı kimse kimseyi iplemez

White Fox`

Uzman üye
6 Ara 2009
1,687
8
Tokyo
Önüne gelen seri katıl oluyor buraya maskeli kendi foto mu atsam seri katil diye inanır mısınız merak ettim :D

soulcalibur

Katılımcı Üye
19 Ara 2009
931
0
Core
Flaş flaş Ünlü seri katil Türkiye'deki kurbanını öldürecekken freni boşanan kamyon altında kalarak feci şekilde can verdi :D :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.