18+-KorKu[İçeRi]

Scisory

Yeni üye
8 Tem 2012
1
0
Cinlerden bahsedip durmuşsunuz bazınız cinlerin insan öldürebildiğini savunmuş diğeri büyük babam cinle evli demiş siz ne yaptınız yahu biraz zorlasam aranızda cin olanda çıkar.Görünce inanamadım yorumları.Tabiki asla bu konuyla dalga geçmem evetCİNLER VARDIR GERÇEKTİR dünyada mevcutturlar kuran da da geçmektedir zaten bu ancak cinler farklı bir boyut biz farklı bir boyuttayız. Onlarında inançları ve inancı olmayan kafirleri vardır.İnsanlar gibi yani.Kafir olanlar, Allah a inanmayanlar aklımıza girebilir sizi kötü şeylere yöneltebilir.(yani kafir cinlere şeytanın yardımları desek mi tam bilemiyorum ama olabilir)Tabi sadece inançsızlar bizlerle uğraşır eğer sizinde inancınız güçlüyse bulaşmazlar.İnançlılar ise insanlara dokunmaz adı üstünde inançlılar.Neyse konuya dönelim cinler ne kadar kafir olursa olsun ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar asla ama asla FİZİKSEL OLARAK BİR FAALİYET GÖSTEREMEZLER.Kuran da da geçiyor bu cinler adam öldürüyormuş falan diyenlerin dinlerinden şüphe ederim ve asla Kuran okumadıklarını anlarım buradan.Evet cinler var ama asla size zarar veremezler sadece inançsızları sizi kötü yola düşürmeye çalışabilir.Bir düşünün Allah bir cinin insan öldürmesine izin verir mi?Biz nasıl bir cini öldüremiyorsak onlarda bize bir şey yapmazlar.Sadece aklımıza girebilirler zaten inancınız güçlüysede size bulaşmazlar.LÜTFEN TAM BİLGİ SAHİBİ OLMADAN YORUM YAPIP İNSANLARIN KAFA KARIŞTIRMAYIN!!!!!!!!!!!!!!!
Bir ekleme yapayım:Bir kaç tane yorum gördüm ben islama veya cinlere inanmıyorum diye altınada hemen itirazlar dizilmiş inanıcaksın diye siz kimsiniz ki insanlarına dinine inançlarına karışabiliyorsunuz kimse zorla kimseyi bir şeye inandıramaz Allah bile dinde zorlama yoktur derken siz kimsinizki insanları zorlayabiliyorsunuz belki farkında değilsiniz ama insanları zorlayarak Allah ın yapmadığı bir şeyi yapıyorsunuz bir nevi kendinizi Allah ın yerine koyuyorsunuz sevap işliyim islama inandırayım derken Allah a şirk koşarak EN BÜYÜK GÜNAHLARDAN BİRİNİ İŞLİYORSUNUZ.Siz kimseyi zorlayamazsınız Allah bile bunu yapmazken siz kim oluyorsunuzda yapıyorsunuz.Bende müslümanın ve bundan gurur duyuyorum ama kimseyi islama inanıcaksın diye zorlamıyorum zorlayamam SİZDE ZORLAYAMAZSINIZ.

Son düzenleme:

IIKeSeRII

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
340
0
Bazılarını daha önceden görmüştüm. Fakat bazıları harbiden de korkutucuymuş. Bide gece gece tek başıma okudum. :D :D

nurettinISIK

Yeni üye
10 Tem 2013
12
0
kuranda cinin varlığna delalet ayet varsa korkulmaması gerektiğne onlarında insanlar gibi olduğnu eğer musalşat olduysa ayetel kürsinin okunmasıno gerektiğne ayit ayetlerde var kısacası boş işler :D

T R J

Katılımcı Üye
29 Tem 2013
621
9
Ayn Dusunmeyın onları
206d1qx.gif

Black Mamba

Kıdemli Üye
22 Eyl 2012
2,056
0
İstanbul
2 olay kötüymus ya kızın beynını örümcekler yemış ..mal anasını satayım bı hafta kafa yıkanmaz mı la :D böyle beynını yerler :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.