18 Özellikli Instagram Tools

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
Merhaba arkadaşlar kendim sosyal medya kullanmıyorum lakin bu işlere meraık olanlar ve işine yarıyacak toolslar mevcuttur 18 farklı özellik bulunmaktadır
Zaman Çizelgesi Gibi Bot
İnsanları Hedefleyen Takipçileri Takip Edin
Takipçi Takip Eden Medya
Takipçi Hedefe Göre Hastag Takip Et
Takip Yerine Göre Takipçi Takip Et
İnsanları Hedefleyen Takipçileri Takip Edin - DM ile
Takipçi Takip Et İnsanlara Göre Hedef - Beğeni yok
Takipçi Takip Et İnsanlar Tarafından Hedef - Yorum Yok & Beğen
Medya Hedefini Kişilere Göre Repost
Medya Hedefini Hashtag ile Yeniden Gönder
Medya Hedefini Bağlantıyla Yeniden Gönder
Yorum ve Beğen Takipçiler İnsanlara Göre Hedef
Yorum ve Beğen Takipçi Hashtag tarafından
Bom'un Gibi Hedefin Yazısı
Bom Yorum Hedefinin Gönderi
Takip etmeyi takip etme Takip Etme
Tüm Takipleri Takip Etme
Tüm Medyayı Sil

Kurulama geçelim

Kod:
 $ git clone https://github.com/masokky/instagram-tools.git
Kod:
cd instagram-tools
Kod:
 node index.js
İşlem bu kadar

Konu bana aittir hiçbiyerden alıntı yapmadım İYİ FORUMLAR

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
Termuxdan yapabilirsiniz node ve git hub clonu kurmayı unutmayınız .... yardımcı olabilirim sorunuz varsa

Exterme

Yeni üye
2 Ara 2018
4
0
merhaba istediğimiz yorum yazma yerine hangi komutla giriyoruz.

commentText.txt bölümüne girmek için hangi komut. kusura bakmayın yanlıs sordum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
Android de deniyorum doğrulamaya düşüyor.
İlk seferde banada aynı şey olmuştu sonra düzeldi sanırım vpniniz açık kalmış olabilir veya farklı cihazdan giriş yaptınız
öte yandan doğrulamaya düşmüyor birçok kez denedim hatta denemek için açtığım hesabıda yazıyım bakın lixenex kullanıcı adı denemeden paylaşmadım zaten .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.