18 saniye dayanırsan zekisin

By_TeD

Üye
1 Eyl 2009
101
0
bi kac denemeden sonraki halim :inv :jeerat

işte link : https://tik.lat/QpPjz

:yaho1 ancak bunun zekayla ilgisi yok bnce varsada ben ne oluyorum süper zeki mi :twist :)).. hem alıntı bir konu bu :diablo

harbiyeli

Katılımcı Üye
2 Eyl 2009
948
0
ohoo 18 den sonra sımı zeki oluyo ne varki bunu yapmakta 2 sağa 2sola kaydır tamam oluyo 30 saniye

lCoMeToMel

Uzman üye
11 Ağu 2009
1,682
0
35
20 SN ye zekliyim
mzaop.jpg

sanal_king

Yeni üye
8 Eyl 2009
2
0
ben 100 yaptım tabi inanmmıyacaksınız nasıl mı bunun hilesi var explorerle açın fare ile sağ tıklayın bekletin süre kendiliğinden devam ediyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.