18 Yaşından Küçükler Polise Şikayette Buluna Bilirmi

Dark Shadow

Uzman üye
23 Mar 2012
1,385
0
Arkadaşlar 98 Doğumluyum Polise Bir Şikayette Bulunmak İstiyorum Ancak Ailemin Bundan Haberi Olmasını İstemiyorum Böyle Bir Yol Varmıdır

Dark Shadow

Uzman üye
23 Mar 2012
1,385
0
Dostum Tabıkı İhbar EDersin ama ailen kızar dıye korkuyorsan bulaşma senı tanık olarak alacaklar sorusturma ne derken bır suru iş

Olay Okuldan Birkaç Kişi Tarafından İnşata ***ürülerek Dayak Yedim Daha Sonra Okulun Tuvaletinde Döverek Kusmama Sebep Olup Zorla Soda İçirdiler Ben Bunları Şikayet Etmek İstiyorum Ancak Ailemin Haberirnin Olmasını İstemiyorum.

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5
kardes sorusturma falan ailenin haberi mutlaka olur ben olsaydm aileme sölerdm en azından para cezası falan alrldılar söle kardes korkma bise olmaz geçmiş olsun ....

09omur09

Üye
11 Eyl 2012
170
0
aydın
kardeşim özelden sorun olursa söyle ben polisim zaten şikayette bulunabilirsin tabi ancak 18 yasından küçük olduğun için senin ailene haber verilir olaydan haberdar edilir ama ben şikayetçi ol derim ailen duysa nolacak ki

hakan01012

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
442
0
kardeş hemen aileninde haberi olsun git söyle ne olursa olsun dövdüler de hakkını bırakma lütfen al hakkını yada birini tuttur aynı şeyleri onlara yaptır polise kesin haber ver bırak duysunlar saklarsan hep yaparlar :/ :(

26 Eyl 2012
185
0
everywhere mine
hakkını iste sakın yanlarına bırakma hem ailene söylesen daha avantajlısın onlar halini görünce zaten senden çok isterler polise gitmeyi hem tek başına da işi zor hallerdersin ailenle polise git bak bakalım o zaman bi daha sana yanaşıyolar mı yaptıkları yanlarına kalıyor mu! :RpS_sneaky:

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Ailenin haberdar olmaması pek mümkün değil gibi görnüyor reşit olmadığından dolayı.
Sana tavsiyem, Söz konusu okul içindede bir vukuat olduğundann dolayı, müdür yada müdür yardımcı artık okulda öğrenciler ile daha ilgili olan hangi hoca ise hocana şikayet edip durumu (dayak yediğini okul dışında da darp edildiği vs ) söylersen söz konusu kişilerin okul ile ilişiğinin kesilmesi ve olayın polise bildirmesini de bu yol ile sağlayabilirsin.Lakin bu durumda ailenin olaydan haberdar olması kacınılmaz bir durumdur ki en doğrusuda bu olucaktır.

Theoflord29

Katılımcı Üye
8 Ocak 2013
434
0
C:\Windows\System32\DRVSTORE
Kardeşim ailen sana hangi sebepten kızacak ki ? ;) dayak yedigin için mi kızacaklar yoksa bence gidip polise şikayet etmelisin unutma babandan ve annenden böyle konularda cekınmemelısın helede suçsuzsan hiç bişey olmaz merak etme hadi allah yardımcın olsun iyi forumlar :)

Dark Shadow

Uzman üye
23 Mar 2012
1,385
0
Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim Ancak Bu Çocuk Okulun Kralı Olduğu İçin Kimse Atamıyor Okuldan Polislere Diklenmeler Bıçak Çekip Tehdit Etmeler Herşey Var Tekrardan Teşekkür Ederim Unutacağım.

Hattap16

Uzman üye
10 Eki 2012
1,443
0
6.sınıfdayken benim okulumdada böyle bir şahıs vardı. Karne alma gününe gittim okuldan ayrılıyordum zaten erkenden aldım hocaya memlekete gidecem vb. dedim orada hafif yüksekde balkonu olan bir akrabam vardı.Sağlam bi boncuklu sniper almıştım. Sonra o çıkarken tam bunun boğazına :D Ciddiyim beyler. Bir tutuşu vardı arka camdan izledim bunu acayip zevk almıştım :) Ama hiç imkanın yoksa dua et. Allah seni geri çevirmez.Okulun müdürüde hiç bir şey yapmıyorsa Allah belasını versin. Böyle pislik insanlar çoğu yerde var. Şerefsizler.

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Kardeşim Kendine Sağlam Bi Ortam Kur Benide Tuvalette Sıkıştırdılar Gerçi Ben O Gün Fazla Dayak Yemeden Kurtulmuştum Sonra Kendime Ortam Kurdum Şimdi Bana Yaklaşamıyorlar

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,755
1,545
Polisle hiç uğraşma bir kaç kişi bul hepsini tek tek yakala kıyıda köşede güzel bi benzet polise gitsen nolacakki :S :S :S savcı dava açacak hakim yaş bahane edecek okuyor diyecek v.s v.s en fazla psikologa gidecek gibi bir karar çıkar türkiyede yargı organı çürümüş..

djberk23

Üye
6 Ara 2009
217
0
kardeşim her Türk Vatandasının oldugu gibi seninde böyle bir hakkın var cekinmene luzm yok ifade verirsin cekinmene gerek yok istedigin sürece koruma talep edeblirsin aileninden siddet felan görüyorsan seni korumaya kimsenin bilmedigi bi yurtta gönderirler kimlik degiştirme talebinde bile bulunabilirsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.