18 Yaşından Küçükler Polise Şikayette Buluna Bilirmi

Dark Shadow

Uzman üye
23 Mar 2012
1,385
0
Arkadaşlar 98 Doğumluyum Polise Bir Şikayette Bulunmak İstiyorum Ancak Ailemin Bundan Haberi Olmasını İstemiyorum Böyle Bir Yol Varmıdır

jackturgay

Uzman üye
17 Ara 2012
1,057
0
Türkiye
Olay Okuldan Birkaç Kişi Tarafından İnşata ***ürülerek Dayak Yedim Daha Sonra Okulun Tuvaletinde Döverek Kusmama Sebep Olup Zorla Soda İçirdiler Ben Bunları Şikayet Etmek İstiyorum Ancak Ailemin Haberirnin Olmasını İstemiyorum.

Bişey Söyliyimmi Kardeşim En İyisi Ailenin Bilmesi , Eğer Okul Ortamındaysa Bu Arkadaşların Ailen Bi Gelsin Okula Daha Sonra Polise Şikayet Etsin Yoksa Seni Hor Görürler Devam Ederler.

Hakans0yLu

Üye
16 Ara 2012
170
0
Sanlıurfa
Olay Okuldan Birkaç Kişi Tarafından İnşata ***ürülerek Dayak Yedim Daha Sonra Okulun Tuvaletinde Döverek Kusmama Sebep Olup Zorla Soda İçirdiler Ben Bunları Şikayet Etmek İstiyorum Ancak Ailemin Haberirnin Olmasını İstemiyorum.

kardeş qit ailene haber et , Aşireti felan toplayın qidin basın evlerini ;
Yemin ederim bu urfada olacak ve bana yapacaklar , Aşiret davası ortaya çıkartır
Kan patlatırım hiçbirzaman ailenden korkma bu türlü şeylerde herzaman arkandalar
Urfalıysan söyle ben geleyim yardım edeyim ! ;)

HUAWEI

Üye
10 Eyl 2012
226
0
Kardeş bu durumlarda korkma .. Ya git babana haber ver eğer baban bişe yapardiye korkuyorsan . Topla Arkadaşlarını gidün dövün Öğretmenlerine şikayet et kardeşim bişeler yap işde . / Geçmiş Olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.