Tehlikeli İçerik (+18) - Yeni Zelanda, Cuma Saat'indeki Vahşet Görüntüler!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
70
7,707
Bu tarz insanları sosyal alemde barındırmamak lazım. Bunlara belki bir şey yapamayız savaş olarak fakat sanal alemde operasyon yaparsak günlerini görürler...

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Ya ağzımı bozmak istiyorum fakat bozmayacağım. Saldırgan camiiye girmeden önce bile kapıdaki bir müslüman adam "Hello Brother" diye karşılıyor onu. Bu nasıl bir adiliktir? aklım almıyor ya.. Camiide o saf yürekli ibadetlerini yapan elinde bıçak bile olmayan savunmasız masumlara saldırınca neyi elde ettiklerini sanıyorlar ki? Madem o kadar cesursun gel Türkiye'ye bir askerin önünde yap aynısını yapabiliyor musun? Ayrıca saldırıyı planlayanların yani saldırının arka planında derin devletin olduğu da bariz. Hangi devletin derini ki bunlar, böyle alçakça ve ezikçe bir saldırı gerçekleştirebiliyorlar? gerçekten akılalmaz bir kara leke insanlık adına...

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Profilinde NSDAP simgesi ve Adolf Hitler olan kişileri çağırıyorum buraya. Desteklediğiniz kişilere iyi bakın.

Naziler Türkleri severdi (!)

Son düzenleme:

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
1
89
22
Geçmişte ki acılarını şimdi çıkarmaya çalışıyorlar. Dün neyse bugün de öyleler, silahsız savunmasız kişilere saldırmayı çok iyi bilirler. Ama hiçbir zaman eşit mücadele edemezler. Bu yüzden her zaman yenilmeye mahkumdurlar.

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
70
7,707
Turk Hack Team teşkilatı ile şu hainlere bir saldırı yapılmaz mıdır? Veya operasyon? Şimdi sadece kınıyoruz veya yapılmasına karşıyız kısaca bir şey yapamıyoruz. Ben işte buna üzgünüm. Elimizden ne geliyorsa yapmamız gerek. Onlar sadece silahsız ve sivil insanlara saldırıyorlar ve bu ülkemize göz dağı vermek içindi. Topu gelsin, biz buradayız... TR <3

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Beyler Lütfen Ağzımızı Bozmayalım.

Emin olun ki bu yaptığı şey yanına kalmaz daha fazla sinirlenmeye gerek yok hocalarım lütfen.

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün
THT Olarak Birşey Yapmamız Gerek Bugün DoguTÜRKistanda Yapılıyor Yarın Yeni Zelandada Daha Sonra Bize Gelir Nolur Bakın Nolur Sessiz Kalmayalım.THT Olarak Birşeyler Yapalım.

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Bu yapılan saldırıyı şiddetle lanetliyorum. Hepsi vatan haini. Ey Türk milleti! kendine gel ve aklını başına devşir.

CiHaN-i TuRaN

Kıdemli Üye
29 Tem 2017
3,483
994
Dünyanın Adeleti bu mu nasıl nefret TürkHackTeam üyesi olarak bu saldırıyı kılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.