19 Mayıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
19 Mayıs Operasyonu

Evet Arkadaslar 19 Mayıs Yaklaşıyor.Bizde Bunun İçin Gönüllü Arkadaslarla Saldırı Düzenleyeceğiz.
23 Nisan`da Haber Vermeden Yaptığımız İçin Tepkiler Almıstık.Onun İçin Şimdiden Konu Açıyorum.
19 Mayıs Adına Hack Yapacağız.Ama Tabiki İndexlerde Küfür,Argo Kelimeler Kullanmayın.Bizim Amacımız Onlara Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramımızı Hatırlatmaktır.

Kurallar

1-İndex`de Düzenleme Yapılmayacaktır.
2-Zoneler TurkHackTeam Adına Alınacaktır. Burdan İnceleyebilirsiniz.
3-Sadece Bizim Verdiğimiz İndex Kodları Kullanılacaktır.Başka İndex Kullanmak Yasaktır.

İndex Kodları : TurkHackTeam.Net

Saldırı 18 Mayıs Aksamı Sona Erecektir.

Katılmak İsteyenler Konu Altına Not Düşssünler.
Hackledikleri Siteleri Zonelerini Alıp Kaydetsinler ve 18 Mayıs Aksamına Kadar Bana Göndersinler.

Son düzenleme:

Altıok

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
2,236
3
Ben hacklemeden o kadar anlamıyorum ama grafiklerde yardımcı olurum. :)

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Tek bir index kullanılsa daha güzel olmaz mıydı?

Tek Bir İndex Kullanılsada Güzel Olur Ama Ben Bunu Çoğu Kişinin Uygulayacağını Düşünmüyorum Açıkcası.Herkes Kendi İndexlerini Kullansa Daha Güzel Oluyor.
Ama Yoğunluk Ortak İndex İsterse Ona Göre İndex Düzenlerim.

GravityForce

Kıdemli Üye
14 Ağu 2012
4,790
5
28

Buralarda olsam ayarlıcaktım ama herşeyi sen bunu bu seferlik hallet. Böyle operasyonlarda nicksiz ve tek bir ortak index olmalı. Kullanmayan olursa katılmaz.

Kolay gelsin arkadaşlar :)

DataKilleR

Üye
21 Nis 2013
128
0
Ben SQL açık ve joomla tararım DDos Saldırıda Yaparım Ama Tek Sorun İndex Yapmakla Aram Kötü

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7

Buralarda olsam ayarlıcaktım ama herşeyi sen bunu bu seferlik hallet. Böyle operasyonlarda nicksiz ve tek bir ortak index olmalı. Kullanmayan olursa katılmaz.

Kolay gelsin arkadaşlar :)

Tamam SaLii Kardeşim.Şimdi Ortak İndex Düzenliyorum.Sen Olmadığın İÇin Açtım Konuyu Zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.