Çözüldü 192.168.1.1`e giremiyorum....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BozQurd13

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
352
1
Beyler eskidende böyle konu açmıştım reset önermişlerdi. reset attım girdi tamamda sonra yine bozuldu yine giremez oldum hatta 2 defa resetledim ilk resetten önce giriyor sonra uçuyor site... napmam gerek beyler yardım lütfen :((

Dün object not found filan diyordu bu gün böyle oluyor

qbBabW.png

BozQurd13

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
352
1
Abi adam olmuyo dedikce modemler kapattırıp 192.168.1.1 dene dene deneeee diyosunuz :RpS_lol:

Kardeşim farklı bi taktikle dene wifi şifreleri kırdıgım için mesela vmware'ninde bağdaştırıcıları oluyor vpn kullanıyosam ki purevpn kullanıyorum şimdilik oda kendi ağ bağdaştırıcısını kuruyor.
benim tahmin ettigim makinenin beyni karışıyo hepsi olunca. Denemende zarar yok olursa olur olmazsa en fazla aynı ağ bağdaştırıcına gidip otamatik ip adresi al olanı tıklarsın olur biter.

Bende işleyen cözüm şu : :q

1. Ağ bağlantılarına gir kullandıgın bağdaştırıcı haric yani internete baglı görünen haric hepsini öncelikle sag tık yap devre dışı yap yani sadece senin kullandıgın kalsın etkin olan.

2. Ardından aynı bağdaştırıcına sağ tıkla özelliklere gir

''internet protokolü sürüm 4 (tcp/ipv4)'' buna cift tıkla acılan pencerede aşagıdaki ip adresini kullanı tıklayıp aşağıdaki verdigim cmd ki bilgilerini gir ve cıkarken ayarları doğrula de uygula de ardından tamam de o neti kesip senin belirledigin manuel yolu kaydedecek en son uygula felan cıkacak ondan sonra netin gelecek

cmd yi açıp ipconfig yaz senin ağının ip4 bilgileri çıkaçak şu şekilde :

C:\Users\->ipconfig

Windows IP Yapılandırması

Kablosuz LAN bağdaştırıcısı Kablosuz Ağ Bağlantısı:

Bağlantıya özgü DNS Soneki . . . :
Bağlantı Yerel IPv6 Adresi . . . . . : ff80::ef:69
IPv4 Adresi. . . . . . . . . . . : 192.168.1.**
Alt Ağ Maskesi. . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Varsayılan Ağ Geçidi. . . . . . . : 192.168.1.1

bu örnek olarak verdim seninkinde olanları şu kısımda yazanla degiştirceksin

IPv4 Adresi. . . . . . . . . . . :
Alt Ağ Maskesi. . . . . . . . . . :
Varsayılan Ağ Geçidi. . . . . . . :

En son olarak varsayılan ağ gecidinde 192.168.1.1 olan rakamları tarayıcına yazdıgın zaman işe yararsa taktik girebileceksin arayüze.

Biraz uzun yazı oldu ama anca anlatabildim :yaho1

böyle yapıyorum doğru mu ?
p0EXpa.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.