192.168.1.1 şifre yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xrecep02

Üye
3 Eki 2013
196
0
sa arkadaşlar 192.168.1.1 panele girmek istiyorum şifreyi denedim ttnet,superonline,admin olmadı şifreyi sanırım eskiden bizimkiler değiştirmiş nasıl bulabilirim ?

WOLFDDOS

Üye
27 Ocak 2016
70
0
Tor Proxy
admin:admin dene olmassa ism[ı]e admi[/ı]n şifreyi bos bırak dene

_______#########________________
_____############_______________
____##############______________
___#######______###_____#________
___######________##_____##_______
___######_______________###______
___#####_______________ #######___
___#####_____________########____
___#####___________#########_____
___#####_______________######____
___#####_______________#######____
___######______________###___##__
____######_______#_____##_________
____#######____###________________
_____############_______________
______##########_________________
________######____________________

AMA BUYUK İHTİMAL

ADMİN
ADMİN
DİR

antar342

Yeni üye
29 Ağu 2015
18
0
ilgili modem markadasına tel açın. onlar ddefult şifreler ile giriş yapamaz ise sen şifre koymuş olabilirsin kullandığın şifreleri dene. yine bulamazsan şifreyi modem sıfırlamaya kadar gider olay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.