2 Adet SQL Açıklı Site

Luci01881

Asistan Moderatör
15 Mar 2022
305
225
piheycpi
Site linkleri aşağıdadır admin panel bulucak ve SQL çekicek arkadaşlara başarılar.

Kod:
http://www.reswell.com.cn/gallery.php?cid=73
http://www.globalartproject.org/galleries/gallery.php?id=321

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,430
3,113
Ağ Kablolarında Geziyor
Eline sağlık bu kategori hakkında bir düşüncem var , bence nasıl gövde gösterisinde konu açmak için minimun zone kaydı ve önemli; okul devlet siteleri gibi içeriklerin bulunması zorunluysa buraya da öyle düzenleme gelebilir, çünkü 2 site ve tlunulutmuş siteler gibi , yetersiz içerik gibi geliyor biraz ,2 sitede önemli bir sitede değil,siteyi incelediğim de 'globalprojectin' bazı fotoğraflarıni guncellemedikleri icin linkleri kırılmış, bence bu tarz, yardimlasma icin 3-5 site paylaşımını, zm de yapılsa daha hoş olur.

Luci01881

Asistan Moderatör
15 Mar 2022
305
225
piheycpi
Eline sağlık bu kategori hakkında bir düşüncem var , bence nasıl gövde gösterisinde konu açmak için minimun zone kaydı ve önemli; okul devlet siteleri gibi içeriklerin bulunması zorunluysa buraya da öyle düzenleme gelebilir, çünkü 2 site ve tlunulutmuş siteler gibi , yetersiz içerik gibi geliyor biraz ,2 sitede önemli bir sitede değil,siteyi incelediğim de 'globalprojectin' bazı fotoğraflarıni guncellemedikleri icin linkleri kırılmış, bence bu tarz, yardimlasma icin 3-5 site paylaşımını, zm de yapılsa daha hoş olur.
Eline sağlık, naçizane tavsiyem web hacking alanında ilgin var ise daha önemli hedeflere yoğunlaşmanı öneririm :)
Hocalarım python ile yaptığım bir kodu test ediyordum dork ile sql açıklı siteleri buluyor bulmuşken paylaşmak istedim site içeriklerine göz atmadım SQL açığı olup olmadığını kontrol ettim ve paylaştım.
Sağ olun efendim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.