2 facebook hesabı çaldım beni polisle tehdit ediyorlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkialo

Katılımcı Üye
15 May 2013
399
0
Berlin
Son 24 saat içerisinde 2 facebook çaldım 3.sü maalesef akıllı çıktı. Polise bildirdiğini falan söyledi. Polis beni bulabilir mi? Ne yapmam lazım bulmaması için? :RpS_cursing:

furkialo

Katılımcı Üye
15 May 2013
399
0
Berlin
Gitse bile hiç bir şey olmaz senin facebook girdiğin ıp adresini savcılık istemez ama istese bile 1 seneye yakın amerikandan geldiğini duymuştum ayrıca sosyal hesaplarla savcılık her hangi bir tehdit unsuru yoksa takipsizlik kararı çıkarıyor ama eğer e devlet gibi resmi sitelere çalmaya kalkarsan savcılık işin sonuna kadar gidiyor.
Yani için rahat olsun.
Tabi bu demek değildir ki devam ed hiç kimsenin tabi eğer tehdit edici veya başka bir şey olmaksızın hesap çalmak biz tht ailesine yakışmaz.

Gerçekten iyi açıklamışsın. Hesabını çaldığım kişiler şehitlerimize küfür ediyor, bayrağımızı yakıyorlar. Yaptığım için pişman değilim. :RpS_glare:

Eyup al

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
977
1
batman
Son 24 saat içerisinde 2 facebook çaldım 3.sü maalesef akıllı çıktı. Polise bildirdiğini falan söyledi. Polis beni bulabilir mi? Ne yapmam lazım bulmaması için? :RpS_cursing:

FACEBOOK HESABI SILME

Hesabınızı silebilmeniz için öncelikle herhangi bir masaüstü ve dizüstü bilgisayardan Facebook hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki hesap silme bağlantısına https://www.facebook.com/help/delete_account

Hesap silme bağlantısına tıkladıktan sonra ‘Hesabımı Sil’ başlıklı bir sayfa açılacak. Açılan sayfadaki uyarıyı okuyun ve ‘Hesabımı Sil’ düğmesine tıklayın. Ardından yeni açılan pencereden işlemi tamamlayın. Hesap silme işlemi bu kadar! İşlemi tamamladığınızda hesabınızı silmiş olursunuz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler
Facebook hesabınızı sildiğinizde profilinizi arkadaşlarınız görüntüleyemez.
Silme talimatını verdikten sonra hesabınız 14 gün boyunca dondurulur.
14 günlük süre zarfında silme işlemini iptal edebilirsiniz.
14. günün sonunda hesabınız kalıcı olarak silinir.
Kalıcı olarak silinen hesaplar bir daha geri getirilemez.

VIDEOLU ANLATIM [ame="https://www.youtube.com/watch?v=oKctiItvajI"]https://www.youtube.com/watch?v=oKctiItvajI[/ame]

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,100
6,220
[C*]
Aynen arkadaşlar anlamiyorum su facebook hack yapanları misyonumuzda türk siteleri hacklemek yasaktır, biz sadece bulduğunuz açıkları site sahibine bildiririz yazıyor.Şimdi ha site hacklemissin ha facebook çalmışsın çaldığın face sahibini uyar bari her şeye atlama şifreni buldum diye.Sadece Dilimize, dinimize, ırkımıza, atamıza karşı içerikleri paylaşan kişileri/sayfaları hacklemeliyiz

Lowind

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
4,510
0
26
☪Turan
Kardeşim şöyle diyim epostalarına girerlerse kimin şifre değiştirdiğine dair ıp adresi ve normal adresi çıkıyor ama vermicem filan diyorsan sen bilirsin fakat birşeyler kurcalama ve onun adıyla birşeyler yapma yoksa suçlu olarak çıkarsın.

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Konu nereye gelmiş yahu. Şikayet edilirse savcılık yolu ile rahatca bulunursun.İstersen bilgisayarı yok et. Ruhun bile duymadan tespit ediyorlar.Yeterki bulmak istesinler.Saçma sapan işler ile uğraşmak yerine daha yararlı işler ile igilen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.